چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان اصفهان:

هزار «خیر مدرسه ساز» در استان اصفهان فعالیت دارند

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان اصفهان گفت: با توجه به وجود ۲۰ مجمع خیر ساز در سطح استان اصفهان بیش از ۱۰۰۰ خیر مدرسه ساز در حال حاضر به ساخت و ساز، مقاوم سازی و اهداء امکانات مشغول هستند.

به گزارش صبح اردستان، رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان اصفهان پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح دفتر مجمع خیران مدرسه ساز اردستان اظهار کرد: یکی از خصوصیات خوب ایرانی ها علاقه مندی آنها به فراهم کردن تحصیل برای دانش آموزان بوده که در بهترین مدرسه و امکانات به تحصیل بپردازند.

زهره میردامادیان گفت: خیران مدرسه ساز در سطح استان اصفهان توانسته اند با ساخت ۱۰۰۰ مدرسه حدود پنج هزار کلاس درس را برای دانش آموزان مهیا کنند.

وی افزود: با توجه به وجود ۲۰ مجمع خیر ساز در سطح استان اصفهان بیش از ۱۰۰۰ خیر مدرسه ساز در حال حاضر به ساخت و ساز، مقاوم سازی و اهداء امکانات مشغول هستند.

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان اصفهان با بیان اینکه ۲۰ سال از تشکیل خیران مدرسه ساز در کشور می گذرد، تصریح کرد: استان اصفهان در این خصوص سرآمد بوده و اولین استانی بود که نسبت به مجمع خیران مدرسه ساز اقدام کرده است.

میردامادیان همچنین تصریح کرد: مدرسه سازی فقط موضوعی نیست که خیر باید آن را کامل بسازد و تحویل دهد بلکه هر کس و در هر توانی که در خود می بیند می تواند مشارکت کند و این مجمع از آن استقبال می کند.

وی یکی از کارهای خوبی که در کشور اتفاق افتاده را همین فرهنگ مدرسه سازی اعلام کردو افزود:  مقام معظم رهبری هم بیان کرده بودند مدرسه سازی پدیده مبارکی است که در کشور انجام می شود، لذا هر چه توان داریم برای توسعه آن تلاش کرده و علاقه مند به مشارکت همه خیران هستیم.

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان اصفهان با اشاره به ظرفیت خیران بسیار در کشور افزود: ایران در موضوع خیران و بخشهای مختلف غنی بوده لذا مجمع باید بتوانداز آنها در مدرسه سازی استفاده کافی را ببرد.

 

انتهای پیام / کد خبر25661

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.