پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان:

نماز جمعه قرارگاه فرهنگی هر شهرمحسوب می شود

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان گفت: نماز جمعه قرارگاه فرهنگی هر شهر بوده و امام جمعه به عنوان فرمانده این قرارگاه فعالیت می کند.

به گزارش صبح اردستان، مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان در جلسه ستاد اقامه نماز جمعه مهاباد و تکریم از امام جمعه سابق این شهر اظهار کرد: امروز در جنگ فرهنگی قرار داریم و ماهواره و فضای مجازی تفکرات و فرهنگ ملت را هدف قرار داده است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا صالحیان گفت: نماز جمعه قرارگاه فرهنگی هر شهر است و به برکت جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر ۸۹ نماز جمعه در سراسر استان اصفهان اقامه می شود.

وی افزود: هم‌اکنون بیش از ۹۰۰ نماز جمعه در کشور و بیش از ۱۰۰ نماز جمعه در خارج از کشور به اذن رهبر معظم انقلاب در حال برگزاری است  و برپایی نماز جمعه در هر شهر نشان دهنده برافراشته بودن پرچم حضرت علی(ع) است.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان تاکید کرد:  نماز جمعه قرارگاه فرهنگی هر شهر بوده و امام جمعه به عنوان فرمانده این قرارگاه فعالیت می کند، لذا اعضای ستادهای نماز جمعه به عنوان سربازان این قرارگاه بازد در همه حوزه ها فعال باشند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا صالحیان خواستار پایبندی امریکا به برجام شد و گفت: در مقابل تعهدات بین المللی تسلیم باشید در غیر اینصورت از این ملت حسینی و شهیدپرور چنان سیلی خواهید خورد که از جایتان بلند نشوید.

 

انتهای پیام / کد خبر25965

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.