پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
مدیر آموزش و پرورش اردستان:

اولیا می توانند بازوان قوی در کنار آموزش و پرورش باشند

مدیر اداره آموزش و پرورش اردستان گفت: اولیا می توانند به عنوان فکری، اعتقادی، اجتماعی و اقتصادی و هر نوع تخصصی که دارند به عنوان یک بازوان قوی کنار آموزش و پرورش امر رسالت تعلیم و تربیت را پیگیری کنند.

به گزارش صبح اردستان، عیسی شفیعی عصر امروز درآیین تجلیل از دانش آموزان برتر علمی فرزندان پرسنل نیروی انتظامی در اداره آموزش و پرورش اردستان اظهار کرد: ۱۳ آبان به نام دانش آموزان ثبت شده که این روز را به همه تبریک عرض می کنم.

وی افزود: دانش آموزانی که امروز تجلیل می شوند آینده سازان این مرز و بوم هستند و آینده نظام و کشوربه دست اینها اداره خواهد شد.

مدیراداره  آموزش و پرورش اردستان گفت: دانش آموزان با ذهن خلاق و دید بلندی که دارند آینده کشور را به دست گرفته و آن را اداره خواهند کرد.

شفیعی با بیان اینکه اردستان دارای دانش آموزان با استعداد و خلاقی است، تصریح کرد: دانش آموزان این چنینی سرمایه های اصلی شهرستان هستند.

وی تاکید کرد: در سطح کشور حدود یک میلیون معلم بار تربیتی ۱۵ میلیون دانش آموز را انجام می دهد و سرمایه های اصلی که همان دانش آموزان هستند در اختیار آموزش و پرورش است.

مدیراداره آموزش و پرورش اردستان همچنین گفت: اردستان با پنج هزار دانش آموزی که در اختیار دارد، مدرسه ای دارد که یک دانش آموز دارد و مدرسه ای هم وجود دارد که بیش از ۲۰۰ دانش آموز دارد، لذا وظیفه ما تامین امکانات و معلم است که آن هم در دور ترین روستا باید انجام شود.

شفیعی تصریح کرد: آموزش و پرورش در بعد آموزشی و پرورشی  باید تلاش کند تا دانش آموزان هم تعهد و هم اخلاق را در کنار هم فرا گرفته تا به کار آینده هم بیاید.

وی تاکید کرد: اولیا می توانند به عنوان فکری، اعتقادی، اجتماعی و اقتصادی و هر نوع تخصصی که دارند به عنوان یک بازوان قوی کنار آموزش و پرورش امر رسالت تعلیم و تربیت را پیگیری کنند.

انتهای پیام / کد خبر26132

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار