پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
مدیرآبفا روستایی اردستان:

بهره برداری ۴طرح آب رسانی روستایی در اردستان با اعتبار یک میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال

مدیر آبفا روستایی اردستان گفت: عملیات اجرایی چهار طرح عمرانی آب رسانی روستایی در اردستان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۱۰میلیون ریال به پایان رسیده است.

به گزارش صبح اردستان، رضا دهقان در گفت و گویی اظهار کرد: عملیات اجرایی اصلاح و تعویض شبکه داخلی روستای امیرآباد به طول سه هزار و ۲۰۰متر و با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال با هدف جلوگیری از هدر رفت آب انجام شد.

وی افزود: با توجه به اینکه اجرای طرحهای اینچنینی نیاز به مشارکت همه دستگاهها دارد افزود: طرح مورد نظر با مشارکت دهیاری و بخشداری زواره انجام شده است.

مدیر آبفا روستایی اردستان گفت: عملیات اجرایی چهار طرح عمرانی آب رسانی روستایی در اردستان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۱۰میلیون ریال به پایان رسیده است.

دهقانی تصریح کرد: تعویض خط انتقال روستای جعفرآباد به طول دو هزار و ۲۰۰ متر، روستای شمس آباد اردستان به طول یک هزار متر و با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون ریال بصورت مشارکتی بخشداری و دهیاری از دیگر طرح های اجرا شده بوده است.

وی همچنین تاکید کرد: اصلاح و تعویض شبکه دامداری های روستای حسین آباد به طول یک هزار و ۲۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۲۱۰میلیون ریال با کمک بخشداری زواره انجام شده است.

مدیرآبفا روستایی اردستان در ادامه به شروع عملیات ساخت مخزن ۱۰۰مترمکعبی روستای شیرازان به دلیل فرسودگی و تامین آب شهرک جدید این روستا اشاره کرد و افزود: هزینه اجرای این طرح بالغ بر ۷۰۰میلیون ریال است.

دهقانی با بیان اینکه مانده بدهی مشترکان آبفا روستایی شهرستان اردستان بالغ بر دو میلیارد و ۸۵۰میلیون ریال است، تصریح کرد: ۱۱هزار و ۲۰۰مشترک آبفا روستایی در اردستان وجود دارد.

انتهای پیام / کد خبر26267

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار