پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
امام جمعه اردستان:

مسئولان به جای مچ گیری خلاف کاران را دستگیر کنند

امام جمعه اردستان گفت: مسئولان به جای مچ گیری بروند خلاف کاران را دستگیر کنند نه خود به جان هم افتاده و عده ای به خلاف خود ادامه دهند.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه اردستان در مسجد موسی بن جعفر(ع) اظهار کرد: کسانی که در زمان پیغمبر به نام اسلام قدم بر می داشتند با او به دشمنی برخاستند.

وی افزود: حادثه غم بار زلزله غرب کشور همه را داغدار کرد که بابت این امنیتی که می توانیم به هم نوع کمک کنیم خدا را شاکریم.

امام جمعه اردستان گفت: مردم همچنان به کمک خود به زلزله زدگان غرب کشور ادامه داده و نیازمندیهایی که از سوی جمعیت هلال احمر اعلام می شود را اهداء کنید.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه نقش سپاه و ارتش در خدمت رسانی و یاری رساندن به افراد زلزله زده مثبت ارزیابی می شود، تصریح کرد: نباید از نقش  کمک رسانی مردم در این مصیبت به سادگی گذشت.

وی تاکید کرد: مسئولان نیز احساس مسئولیت کرده و آنانکه مسکن می سازند مورد نظارت قرار گیرند که چرا مسکنی  که ساخت آن بیشتر از شش ماه نگذشته تخریب می شود.

خطیب جمعه اردستان خاطرنشان کرد: مسئولان به جای مچ گیری بروند خلاف کاران را دستگیر کنند نه خود به جان هم افتاده و عده ای به خلاف خود ادامه دهند.

امام جمعه اردستان همچنین اعلام کرد: توطئه منطقه ای همچنان در جریان است و نظام حاکم بر عربستان با پرداخت پولهای بی حساب از اسرائیل درخواست می کند که لبنان را بمباران کند.

وی گفت: یکی از مفتی های عربستان کشتن شیعیان را مباح دانسته ، اما کار حزب الله که روبروی تروریست می ایستد را تروریستی خوانده است.

انتهای پیام / کد خبر26380

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار