صبح اردستان

برگزاری هفته فرهنگی در ارتقاء و رشد فرهنگی اردستان اثرگذار خواهد بود

کدخبر: 26613
آذر ۶, ۱۳۹۶ در ساعت ۱۱:۰۵ ب.ظ

به گزارش صبح اردستان، فضل الله بصیرت شامگاه دوشنبه درجلسه ای با خبرنگاران در محل امامزاده  شیخ رجبی برسی اظهار کرد: خبرنگاران چراغ راه جامعه بوده، لذا با تعامل می توانند در پیشبرد اهداف جامعه موفق شوند.

وی افزود: مطالبات مردمی از اهمیت زیادی برخوردار است که باید آنها را مد نظر گرفت و با پیگیریهای مجدانه نسبت به رفع آن کوشا باشید.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان گفت: خبرنگاران سعی کنند خبر را آنچه که بیان میشود و بدون تغییر برای عموم نشر دهند.

بصیرت با بیان اینکه شعار و عمل در هر کاری باید یکی باشد، تصریح کرد:  خبرنگاران با بازگو کردن و ترویج خوبی ها و بازگویی مشکلات، زبان گویای مردم در همه عرصه ها باشید.

وی با توجه به شروع هفته فرهنگی شهرستان از هفتم آذرماه ابراز امیدواری کرد: بتوانیم توانمندیهای شهرستان را به همگان معرفی کنیم.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان همچنین اعلام کرد: برای برگزاری هفته فرهنگی شهرستان ۱۸ جلسه برگزارشده که تا کنون نتایج خوبی را به همراه داشته است.

بصیرت تصریح کرد: برنامه های خوبی در هفته فرهنگی از قبیل همایش علمی سیری در تاریخ و گویش اردستانی، نمایشگاه عکس مساجد جامع ایران، بزرگداشت شهید مدرس، تجلیل از خادمان فرهنگ مکتوب، نمایشگاه سیاه چادر و فرآورده های لبنی، نمایشگاه صنایع دستی و توانمندیهای فرهنگی، تور گردشگری، مسابقات فرهنگی و بازیهای محلی به اجرا گذاشته می شود.

وی تاکید کرد: برگزاری هفته فرهنگی می تواند در ارتقاء و رشد فرهنگی شهرستان اردستان موفق باشد، هر چند شاید این برنامه ها آثار زود بازده ای نداشته باشد ولی در دراز مدت می تواند اثرگذار باشد.