یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان:

جریمه ۲۹۰ میلیون ریالی زمین خواران در اردستان

سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان، گفت: میزان جریمه ای که در این مدت از متخلفان دریافت شده بیش ۲۹۰میلیون ریال بوده که این مبلغ بابت قطع درخت، تصرف زمین و چرای دام از متخلفان دریافت شده است.

به گزارش صبح اردستان، غلامرضا اللهیاری در گفتگو با صبح اردستان اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی روستاهای شهرستان بازوی توانمند اداره منابع طبیعی هستند  و می توانند در حفظ منابع طبیعی منطقه با اداره همکاری داشته باشند.

وی افزود: این اداره به منظور مبارزه با زمین خواری در ۹ماهه ابتدایی سال جاری ۱۱ هکتار از اراضی منابع طبیعی اردستان را از زمین‎خواران با حکم مراجع قضایی خلع ید کرده است.

سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اردستان گفت: اراضی رفع تصرف شده، اراضی هستند که توسط متخلفان تصرف شده و پس از اطلاع  و مشخص شدن اینکه اراضی ملی هستند، بدون حکم قاضی، اراضی به منابع طبیعی برگشت داده می شود.

اللهیاری با بیان اینکه بعضی از افراد تصرفات اراضی طبیعی  را حاضر به پس دادن نیستند، تصریح کرد: اراضی طبیعی با حکم دادگاه  از دست متصرفان خارج می شود.

وی تاکید کرد: میزان جریمه ای که در این مدت از متخلفان دریافت شده بیش ۲۹۰میلیون ریال بوده که این مبلغ بابت قطع درخت، تصرف زمین و چرای دام از متخلفان دریافت شده است.

انتهای پیام / کد خبر27511

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار