جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
مدیرآموزش و پرورش اردستان:

آموزش و پرورش اردستان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

مدیر آموزش و پرورش اردستان، گفت: آموزش و پرورش اردستان با۱۹مدرسه و ۱۲۵کلاس بصورت تجهیز شده آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.

به گزارش صبح اردستان، عیسی شفیعی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش در فرمانداری اردستان اظهار کرد: قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش در سال ۷۲ از طریق مجلس تصویب شده تا مسائل آموزش و پرورش دراذهان مدیران و مسئولان دولتی و عمومی و تصمیم گیری مهیا شود.

وی افزود: سال۹۶برنامه های متنوعی همچون علمی، فرهنگی و رفاهی برای دانش آموزان بموجب حرکت، نشاط و پویایی انجام شده است.

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: هر چند برنامه های انجام شده برای دانش آموزان به حد مطلوب نرسیده که علت به نبود موارد مالی و بصورت فراگیر است.

شفیعی با بیان اینکه بیشتر جلسات شورای آموزش و پرورش به گزارشات اکتفا شده، تصریح کرد: مصوبات بصورت قطعی اجرا نشده که به همین منظور در استان برای شهرستان به عنوان نمره منفی درج می شود.

وی تاکید کرد: مدرسه شبانه روزی توحید با توجه به مصوبات جلسه اسکان برای اسکان مسافران نوروزی تا کنون آماده نشده است.

مدیر آموزش و پرورش اردستان خاطرنشان کرد: طرحهای زیادی در سال ۹۶اجرا شده اما با توجه به سطح بالای علمی دانش آموزان طرحهای بهتری در سال۹۷طراحی خواهد شد.

شفیعی تصریح کرد: آموزش و پرورش اردستان با۱۹مدرسه  و ۱۲۵کلاس بصورت تجهیز شده آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.

وی افزود: سالنی در مرکز تحقیقات معلمان اردستان به نام سید عباس سیاحی پیشنهاد می شود تا در صورت تایید، کار بازسازی آن که نیاز به یک میلیارد منابع مالی دارد آغاز شود.

مرحوم استاد سید عباس سیاحی پدر رنگ رزی سنتی ایران و مولف کتاب فارسی اول دبستان از اردستان بوده است.

انتهای پیام / کد خبر28676

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار