شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
فرماندار اردستان:

سعی کنیم از پیشرفت تحصیلی خوبی برخوردار باشیم

فرماندار اردستان، گفت: ادغام مدارسی که از دانش آموز کم برخوردار است بدون حاشیه انجام شود و پسرانه در این خصوص مشکل خاصی ندارند و سعی کنیم پیسرفت تحصیلی خوبی در مدارس داشته باشیم.

به گزارش صبح اردستان، علیرضا غیورعصر شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش اردستان در محل این اداره اظهار کرد: کار آموزش و پرورش کار سختی است منتها باید تناقض در برنامه ها از بین برود.

وی افزود: تصمیم گیری و گذران امور به سختی می گذرد اما با وجود شورای آموزش و پرورش در هر شهری باید این مشکلات از بین برود و همه دستگاهها کمک کنند.

فرماندار اردستان گفت: تمامی تلاشها در راستای توسعه دانش آموزان و فرهنگ شهرستان است که همه مسئولان باید در جلسه شورای آموزش و پرورش حضور پیدا کنند.

غیور با بیان اینکه جامعه آینده را چگونه می خواهیم تضمین کنیم که شورای آموزش و پرورش می تواند این کار را به راحتی انجام دهد، تصریح کرد: دیدگاهها و این رویه در شهر عوض شود و در بحثهای مختلف پرورشی حمایت را داشته باشیم و همه در این راه آموزش و پرورش را یاری کننند.

وی تاکید کرد: مشکلی که در نیروی انسانی آموزش و پرورش وجود دارد باید برطرف شود و از جوانان تحصیل کرده در این آزمونی که وجود دارد باید از نیروهای بومی استفاده کنیم.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: اردستان خو د صادرکننده دبیر بوده که باید این جایگاه را حفظ کنند  و اردستان در گذشته بیشترین حجم تعیین کننده  نیرو در استان را داشته است.

غیور تصریح کرد: ادغام مدارسی که از دانش آموز کم برخوردار است بدون حاشیه انجام شود و پسرانه در این خصوص مشکل خاصی ندارند و سعی کنیم پیسرفت تحصیلی خوبی  در مدارس داشته باشیم.

انتهای پیام / کد خبر29466

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.