چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
مدیرآموزش و پرورش اردستان:

زنگ سپاس معلم در هفته معلم زده خواهد شد

مدیر آموزش و پرورش اردستان، گفت: در روز شنبه ۱۵ اردیبهشت میثاق با شهدا در گلزار شهداء برگزار و همچنین در این روز زنگ سپاس معلم در بعضی مدارس زده خواهد شد.

به گزارش صبح اردستان، عیسی شفیعی عصر شنبه  در جلسه شورای آموزش و پرورش در سالن کنفرانس ادب اظهار، کرد: برای اعیاد و روز معلم که هیچگونه اعتباری هم در نظر گرفته نشده باید خرد جمعی وجود داشته باشد.

وی افزود: معلمان نمونه شهرستان در روز ۱۸ اردیبهشت در مراسمی به همین منظور در استان شرکت خواهند کرد.

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت:  مراسم جشنی در تاریخ ۲۰ اردیبهشت برگزار و از معلمان به عنوان روز معلم تجلیل خواهد شد.

شفیعی با بیان اینکه در روز شنبه ۱۵ اردیبهشت میثاق با شهدا در گلزار شهداء برگزار خواهد شد، تصریح کرد: همچنین در این روز زنگ سپاس معلم در بعضی مدارس زده خواهد شد.

وی تاکید کرد: همچنین حضور مسئولان با کارشناسان در مدارس و دیدار با فرهنگیان انجام و سخنرانی در قبل از خطبه ها ی نماز جمعه در خصوص خدمات رفاهی معلمان انجام خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش اردستان خاطرنشان کرد: تعداد معلمان نمونه ای مدارس که به شهرستان راه یافته اند ۴۵ نفر است.

شفیعی تصریح کرد: ازخروجی مهر ۹۶ امتیازی خوبی داشته ایم  و چهار نفر توسط استان انتخاب شده اند که در مراسمی از آنها تجلیل خواهند شد.

وی همچنین یادآوری کرد: ۳۷۰نفر از فرهنگیان در مسابقه شیوه نامه عفاف و حجاب شرکت کرده اند و به ۱۲نفر هدیه ای تعلق خواهد گرفت.

مدیر آموزش و پرورش اردستان افزود: اردستان طبق آمار استان اصفهان در خط قرمز از لحاظ نیروی انسانی آموزش و پرورش قرار دارد و در حال حاضر حدود ۴۹نیروی بازنشسته بکار گیری شده  و ۵۰ نفر نیرو هم کم داریم.

انتهای پیام / کد خبر29470

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار