شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
مدیرآموزش و پرورش اردستان:

زنگ سپاس معلم در هفته معلم زده خواهد شد

مدیر آموزش و پرورش اردستان، گفت: در روز شنبه ۱۵ اردیبهشت میثاق با شهدا در گلزار شهداء برگزار و همچنین در این روز زنگ سپاس معلم در بعضی مدارس زده خواهد شد.

به گزارش صبح اردستان، عیسی شفیعی عصر شنبه  در جلسه شورای آموزش و پرورش در سالن کنفرانس ادب اظهار، کرد: برای اعیاد و روز معلم که هیچگونه اعتباری هم در نظر گرفته نشده باید خرد جمعی وجود داشته باشد.

وی افزود: معلمان نمونه شهرستان در روز ۱۸ اردیبهشت در مراسمی به همین منظور در استان شرکت خواهند کرد.

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت:  مراسم جشنی در تاریخ ۲۰ اردیبهشت برگزار و از معلمان به عنوان روز معلم تجلیل خواهد شد.

شفیعی با بیان اینکه در روز شنبه ۱۵ اردیبهشت میثاق با شهدا در گلزار شهداء برگزار خواهد شد، تصریح کرد: همچنین در این روز زنگ سپاس معلم در بعضی مدارس زده خواهد شد.

وی تاکید کرد: همچنین حضور مسئولان با کارشناسان در مدارس و دیدار با فرهنگیان انجام و سخنرانی در قبل از خطبه ها ی نماز جمعه در خصوص خدمات رفاهی معلمان انجام خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش اردستان خاطرنشان کرد: تعداد معلمان نمونه ای مدارس که به شهرستان راه یافته اند ۴۵ نفر است.

شفیعی تصریح کرد: ازخروجی مهر ۹۶ امتیازی خوبی داشته ایم  و چهار نفر توسط استان انتخاب شده اند که در مراسمی از آنها تجلیل خواهند شد.

وی همچنین یادآوری کرد: ۳۷۰نفر از فرهنگیان در مسابقه شیوه نامه عفاف و حجاب شرکت کرده اند و به ۱۲نفر هدیه ای تعلق خواهد گرفت.

مدیر آموزش و پرورش اردستان افزود: اردستان طبق آمار استان اصفهان در خط قرمز از لحاظ نیروی انسانی آموزش و پرورش قرار دارد و در حال حاضر حدود ۴۹نیروی بازنشسته بکار گیری شده  و ۵۰ نفر نیرو هم کم داریم.

انتهای پیام / کد خبر29470

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.