پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
فرماندار اردستان:

ضرورت فعال کردن سمن های قرآنی در سطح شهرستان اردستان

فرماندار اردستان گفت: تشکیل و فعال کردن سمن های قرآنی در سطح شهرستان با حضور فعالان قرآنی، اجتماعی و تسری مفاهیم قرآن در سطح جامعه و حوزه های مختلف اجتماعی و اداری که فاصله آن احساس می شود اتفاقات خوبی خواهند بود.

به گزارش صبح اردستان، به نقل از صاحب نیوز؛ حمید رضا تأملی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی و گسترش فعالیتهای قرآنی در فرمانداری اردستان، اظهار کرد: آشفتگی، سردرگمی، حیرت و طغیانگری بشر امروز به دلیل دور افتادگی از مفاهیم قرآنی است.

وی افزود: هر میزان این انس و این تدبر در وجود انسان افزایش پیدا کند آرامش روحی در زندگی شخصی و شغلی بیشتر خواهد شد و به سمت یک زندگی هدفمندتر حرکت خواهیم کرد.

فرماندار اردستان گفت: آنچه که طبق اساسنامه شاهد هستیم نقش شورای اداری شهرستان است که نقش حمایت و پشتیبانی را بر عهده دارند و باید مصوبات آن در سطح جامعه اجرا شود.

تأملی با بیان اینکه در حوزه فعالیت های قرآنی در اردستان به طور کمی اتفاق خوبی انجام شده و کارهای خوبی صورت گرفته است، تصریح کرد: عمل به قرآن و استفاده از مفاهیم آن در زندگی موجب اتفاق های بهتر خواهد بود.

وی تاکید کرد: تشکیل و فعال کردن سمن های قرآنی در سطح شهرستان با حضور فعالان قرآنی، اجتماعی و تسری مفاهیم قرآن در سطح جامعه و حوزه های مختلف اجتماعی و اداری که فاصله آن احساس می شود از جمله آن اتفاقات خوب خواهد بود.

انتهای پیام / کد خبر29605

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار