چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
امام جمعه اردستان:

توجه مسئولان به معیشت معلمان ضروری است

امام جمعه اردستان، گفت: بندگی خدا را افتخار بدانید و بر مسیولان کشور و استان و شهرستان است که در دغدغه معیشت شما فکر ی کنند و فقط فکر دانش آموزان باشید.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری عصر چهارشنبه در آیین شکوهمند نکوداشت مقام معلم در سالن ورزشی ارشاد اردستان اظهار کرد:معلمان جزو سپاهیان علم هستند و خود را فدا می کنند تا بقیه به نورانیت برسند.

وی افزود: مردم باید در برابر شما معلمان خاضع باشند چون همه مدیون معلم و وام دار آنها هستند.

امام جمعه اردستان گفت: معلمان امانتداران بزرگی هستند که مردمان امانت آنها خواهند بود.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه معلم واقعا والا مقام است تصریح کرد: معلمان باید تکریم و جایگاه آنها مورد احترام قرار گیرد.

وی خطاب به معلمان تاکید کرد: معلمان ارزش شما به دانش شماست که هرچه بیشتر باشد ارزشتان بیشتر خواهد بود و در نگاه دانش آموز هم بیشتر خواهد شد.

امام جمعه اردستان خاطرنشان کرد: افزایش دانش به افزایش قدر و منزلت معلم کمک می کند و معلمان بیایید برنامه مطالعاتی برای خودتان تعیین کنید.

حجت الاسلام دهشیری تصریح کرد: هر اندازه دانشتان بالا باشد و در خودسازی خود کوتاهی کنیم از قدر معلمیان کاسته ایم.

وی تاکید کرد: بندگی خدا را افتخار بدانید و بر مسیولان کشور و استان و شهرستان است که در دغدغه معیشت شما فکر ی کنند و فقط فکر دانش آموزان باشید.

امام جمعه اردستان گفت: کرامت معلم را حفظ باید کرد و شخصیت آن را در هر حال حفظ کرد که بایسته تجلیل هستند.

حجت الاسلام دهشیری تاکید کرد: باید توجه ویژه توسط فرمانداری برای معیشت فرهنگیان دیده شود.

وی همچنین اظهار کرد: فرهنگیان زیاد هستند ولی زیاده نیستند و در پیشبرد فرهنگ کشور موفق هستند و جامعه باید به نکته ای از رشد برسد که فرهنگ را ویژه ببینند و خود از آنان تجلیل کنند.

انتهای پیام / کد خبر29651

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار