چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
امام جمعه اردستان:

مسئولان خدمت گذار بدون منت برای مردم باشند

امام جمعه اردستان، گفت: مسئولان که مسئولیت قبول کرده اند باید تا آخر پای مسئولیست شان بمانند و هر کاری که از دستشان بر می آید به مردم عرضه داشته و خدمت گذار بدون منت به مردم باشند.

به گزارش صبح اردستان، به نقل از صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز عید سعید فطر در مصلی بزرگ اردستان اظهار کرد: مردم سعی کنند اهل تعاون و کمک به دیگران باشند که این وعده خداوند است و نتیجه آن تقوی است.

وی افزود:امام جمعه اردستان گفت: همه مردم و مسئولان در هر شرایطی که قرار داریم مسئول بوده و همه باید کارمان را بر اساس استحکام انجام دهیم و از کار به هر جهت بیزار باشیم.

امام جمعه اردستان گفت: مسئولان که مسئولیت قبول کرده اند باید تا آخر پای مسئولیست شان بمانند و هر کاری که از دستشان بر می آید به مردم عرضه داشته و خدمت گذار بدون منت به مردم باشند.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه مسئولان وعده های داده شده را محقق کنند، تصریح کرد: اشتغال که یکی از مشکلات اساسی اردستان است و برایش برنامه ریزی انجام شده تلاش کنید تا  امید و نشاط جوانان ما تامین شود.

وی تاکید کرد: مشورت و همگرایی در کار خیر مردم و مسئولان باید وجود داشته باشد وانتطار مردم از مسئولان درجه یک کشور و اجرایی این است که همچنان به سوگندی برای تلاش و کوشش خود همت کنند.

امام جمعه اردستان خاطر نشان کرد: افراد هجرت کرده از منطقه به فکر شهرستان باشند که در این خصوص  هم گرایی برای رفع مشکلات لازم است.

حجت الاسلام دهشیری تصریح کرد: شهرستان اردستان دارای تمدن عظیمی است که هر کجا صاحب این تمدن بود شهرستان را به اوج می رساند شهری که مدرس ها از آن برخاسته است.

وی یادآوری کرد: همه مسئولان نوکر مردم هستند و شأن ما خدمت به آنان است و سعی کنیم کار ارباب رجوع را به تعویق نیاندازیم.

امام جمعه اردستان با اشاره به وجود امنیت اعلام کرد: دشمنان برای برهم زدن این امنیت دندان تیز کرده، لذا مردم با نیروهای اطلاعاتی، نظامی و انتظامی همکاری لازم را داشته باشند.

حجت الاسلام دهشیری با اشاره به نیمه کار ماندن ساختمان مصلی اردستان اعلام کرد: باتلاش هایی که صورت گرفته و مساعدت های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی پنجاه ۵۰ میلیارد ریال بودجه برای آن مجوز گرفته شده است.

انتهای پیام / کد خبر30075

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار