چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
امام جمعه اردستان:

کمیته‌های سه گانه رزمایش «کمک مومنانه» در اردستان راه‌اندازی شد

امام جمعه اردستان گفت: به منظور کمک مومنانه به نیازمندان کمیته های سه گانه در قالب رزمایش «کمک مومنانه» شامل شناسایی نیازمندان، اطلاع رسانی و پشتیبانی در اردستان راه اندازی شد.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری ظهر پنج شنبه در دومین جلسه ستاد رزمایش مواسات در کمیته امداد امام خمینی شهرستان اردستان اظهار داشت: این ستاد با محوریت ائمه جمعه، فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی شروع به کار کرده است.

وی افزود: با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی به منظور کمک به نیازمندان سه کمیته شناسایی نیازمندان، اطلاع رسانی و پشتیبانی در این ستاد برای کمک مومنانه ایجاد شده است تا هر چه سریع‌تر موضوع شناسایی نیازمندان شهرستان را به سرا

نجام برسانند.

امام جمعه اردستان گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره)، اداره بهزیستی و نیروی مقاومت بسیج وظیفه شناسایی نیازمندان را در کل شهرستان اردستان برعهده دارند و اطلاع رسانی موضوع بر عهده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

وی ابراز داشت: خیریه‌های شهرستان اردستان هم در این زمینه یاور ستاد رزمایش مواسات شهرستان هستند تا در آستانه ماه مبارک رمضان در راستای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی، نیازمندان شهرستان از کمک‌های مومنانه مردم بهره مند شوند.

انتهای پیام / کد خبر32736

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار