جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
همزمان با سالگرد استقبال باشکوه اصفهانی ها از شهدای غواص؛

پیکر پاک چهار شهید شناسایی شده در اصفهان تشییع می شود/ برگزاری مراسم وداع خانواده های شهدا با شهیدان

پیکر چند شهید گمنام دیگر نیزدر این روز تشییع خواهد شد و سپس روز شنبه و در ایام شهادت امام صادق (ع) به شهرهای زیار، حبیب‌آباد و ستاد فرماندهی ناجا منتقل می شوند.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان اردستان نگین کویر، معاون امور ایثارگران سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز، از شناسایی  و تشییع پیکر پاک چهار شهید دوران دفاع مقدس استان اصفهان از جمله یک سردار سپاه اسلام خبر داد.

سید مهدی طباطبایی با بیان اینکه مراسم تشییع پیکر پاک این شهدای شناسایی شده عصر روز پنج‌شنبه هفته جاری  ساعت ۱۷:۳۰ از فلکه فیض به سمت گلستان شهدا با حضور مردم شهید پرور اصفهان برگزار می‌شود، گفت: پیکر پاک این شهدا در گلستان شهدای اصفهان تدفین می‌شود.

وی تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده، مراسم وداع خانواده این چهار شهید شناسایی شده ۹:۳۰ صبح امروز ساعت در نمازخانه سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) برگزار شد.

وی در تشریح نام و مشخصات این شهدا افزود: شهیدان سردار کریم سلیمی متولد ۴۱ و تاریخ شهادت ۲۴/ ۸ /۶۱  و فرزند احمد، معین حق‌پرست فرزند عبدالرسول؛ اعزامی از استان اصفهان که در عملیات رمضان و در منطقه عملیاتی شرق بصره  شهید شده، شهید محمدتقی ملک احمدی فرزند احمدعلی؛ اعزامی از استان اصفهان(عملیات محرم و در منطقه عملیاتی عین خوش)  و شهید حجت‌الاسلام محمدعلی جنترانی فرزند اکبر؛ اعزامی از استان اصفهان که در عملیات بدر و در منطقه عملیاتی هورالعظیم به شهادت رسیده است.

طباطبایی اذعان کرد: شهید محمد تقی ملک احمدی از قشر فرهنگیان  و معلمان، شهید  معین حق پرست از قشر دانش آموزان، محمد علی جنترانی از قشر روحانیت و کریم سلیمی به عنوان فرمانده گردان به مناطق عملیاتی اعزام شده اند.

بر این اساس، طبق اخبار منتشر شده در رسانه ها، پیکر چند شهید گمنام دیگر نیزدر این روز تشییع خواهند شد و سپس روز شنبه  و در ایام شهادت امام صادق (ع) به شهرهای زیار، حبیب‌آباد و ستاد فرماندهی ناجا منتقل خواهد شد.

انتهای پیام / کد خبر17195

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار