دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
شهرداراردستان:

افتتاح۲۰میلیارد ریالی طرح های شهرداری اردستان در دهه فجر

موسوی گفت: این شهرداری در دهه فجر تعداد ۹طرح عمرانی آماده افتتاح و بهره برداری را با اعتبار ۲۰میلیارد ریالی افتتاح خواهد کرد.

به گزارش صبح اردستان، شهردار این شهر  از زیر سازی و آسفالت فاز اول خیابانهای شهرک امام حسن علیه السلام به مساحت ۲۴ هزار متر مربع تا پایان سال خبر داد.

هادی موسوی در گفت و گو با خبرنگار صبح اردستان گفت: تعداد چهارخیابان و کوچه های اصلی این شهرک به مساحت ۲۴هزار متر مربع و با هزینه ای بالغ بر بیش از یک میلیارد ریال درحال انجام است.

وی افزود: با توجه به اینکه در بخش تملک دارایی به این شهرداری مبلغ ۱۱میلیارد ریال  در نظر گرفته شده اما هنوز مبلغ مورد نظر جذب نشده است.

موسوی تصریح کرد: هر چند سعی بر این است که تا اخر امسال آسفالت این شهرک به پایان برسد زیرا حق مردم است ولی به لحاظ اینکه ساخت و سازها در حال انجام است امکان کلیه زیر سازی و آسفالت کوچه ها میسر نمی باشد.

شهردار اردستان با بیان اینکه در این زمینه بودجه ای در نظر نگرفته شده تصریح کرد: کلیه هزینه ها از منابع داخلی شهرداری تامین شده است.

وی همچنین اعلام کرد: این شهرداری در دهه فجر تعداد ۹طرح عمرانی آماده افتتاح و بهره برداری را با اعتباری ۲۰میلیارد ریالی افتتاح خواهد کرد.

این مسئول از طرح های آماده افتتاح احداث میدان حکیم الملک، طرح احداث محل فروشندگان دوره گرد، فاز دوم بوستان انقلاب، افتتاح مرکز جام دیجیتال، سرویس بهداشتی بلوار دانش آموز و احداث پارکینگ بازار روز و ایجاد پایانه مسافربری درون شهری را از طرح های مهم این شهرداری نام برد.

انتهای پیام / کد خبر20762

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار