یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی:

تفکر و اندیشه امام خمینی رمز استقامت و پایداری انقلاب اسلامی ایران است/آرمان‌های امام در بین نسل امروزی نهادینه شود

حجت الاسلام طباطبایی نژاد تفکر و اندیشه امام راحل را رمز استقامت و پایداری انقلاب اسلامی ایران برشمرد و افزود: عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون حضرت امام خمینی«ره» است.

به گزارش صبح اردستان، نماینده مردم اردستان شامگاه شنبه در محل پارک بوستان اردستان گفت: اعتقاد داریم انقلاب اسلامی را خداوند تا کنون اداره کرده است.

حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد با بیان اینکه از اول انقلاب برای کارها برنامه ریزی درستی انجام نشده، تصریح کرد: عنایت ائمه و حضرت ولی عصر موجب شد تا مقام معظم رهبری به این مردم تقدیم شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مقام معظم رهبری کسی بود که با روحیات حضرت امام خمینی«ره» نزدیک بود بنا براین با عنایت خداوند به عنوان رهبر و جانشین امام انتخاب شد.

وی با اشاره به اینکه ما مسئولان به تنهایی توان کار نداریم افزود: تا ایمان داشته باشیم در کارها موفق بوده و دست خدا بالای سر ما وجود دارد.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه مدیریت کارها با کس دیگری است، تصریح کرد: ما وسیله هستیم و گرداننده و اختیار دار این نظام کسی دیگر خواهد بود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی تفکر و اندیشه امام راحل  را رمز استقامت و پایداری انقلاب اسلامی ایران برشمرد و افزود: عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون حضرت امام خمینی«ره» است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: قیام انقلاب اسلامی بر دو مبنای عنصر و فلسفه اساسی بنیان گرفت که اتکای حضرت امام خمینی«ره» به خداوند و واگذاری امور انقلاب به مردم بود.

طباطبایی نژاد اظهار کرد: تلاش شود تا آرمان‌های امام راحل در بین نسل امروزی و جوانان ترویج و نهادینه شود که در این زمینه دستگاه‌های فرهنگی در کشور نقش و رسالت مهم و خطیری بر عهده دارند.

وی فوت حضرت امام خمینی «ره» را لطمه بزرگی به انقلاب اسلامی دانست و افزود: اما مقام معظم رهبری بعد از ۳۰ سال توانسته انقلاب اسلامی را با تمام هجمه های دشمنان به جلو حرکت دهد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی مهمترین نعمتی که خداوند بر این ملت انقلابی عطا کرد و مردم باید شاکر و شکر گذار آن باشند رهبری داعیانه مقام معظم رهبری است.

طباطبایی نژاد شخصیت حضرت امام خمینی «ره» را جامع خواند و گفت: امام خمینی به معنای واقعی کلمه، عمر خود را در راه رسیدن آرمانهای الهی و ایجاد امتی اسلامی صرف کرد.

انتهای پیام / کد خبر22893

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار