یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
مدیرآموزش و پرورش اردستان:

شوراهای دانش آموزی نماد مشارکت خواهی است

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: شوراهای دانش آموزی نماد مشارکت خواهی است و می تواند در تمامی امور فرهنگی و علمی مدارس همچون نماز جماعت، اردوهای دانش آموزی و مطالعه کتاب اثرگذار باشد.

به گزارش صبح اردستان، عیسی شفیعی در حاشیه مراسم شورای دانش آموزی در گفتگو با صبح اردستان اظهار کرد: تا کنون ۲۰ دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی را شاهد بوده ایم که در این دوره ۵۷ نفر در سطح شهر اردستان انتخاب شده اند.

وی افزود: شوراهای دانش آموزی که از سال ۷۶ در مدارس شکل گرفته می تواند رکن اصلی مدارس در زمینه های مختلف باشد.

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: شوراهای دانش آموزی سرمایه اصلی مدارس هستند که می توانند هدف و پیشرفت جامعه دانش آموزی را عملیاتی کنند.

شفیعی با بیان اینکه شورای دانش آموزی از دل دانش آموزان هر مدرسه برخاسته شده، تصریح کرد: شوراهای دانش آموزی یک امور صنفی است که دنبال مسائل حزبی و سیاسی نیست.

وی تاکید کرد: طبق اساسنامه آموزش و پرورش شوراها می توانند در مسائل علمی، پژوهشی و تربیتی فعالیت کرده و بازوی قوی برای مدیران مدارس و حلقه ارتباطی بین مدیر و دانش آموزان باشند.

مدیر آموزش و پرورش اردستان خاطرنشان کرد: شوراهای دانش آموزی نماد مشارکت خواهی است و می تواند در تمامی امور فرهنگی و علمی مدارس همچون نماز جماعت، اردوهای دانش آموزی و مطالعه کتاب اثرگذار باشد.

شفیعی همچنین تصریح کرد: دانش آموزان در تمام زمینه ها و در کنار دیگر تشکل ها  قانونی بوده و ضمن تعامل هدف خود را دنبال می کند.

انتهای پیام / کد خبر27111

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.