چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
مدیرآموزش و پرورش اردستان:

شوراهای دانش آموزی نماد مشارکت خواهی است

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: شوراهای دانش آموزی نماد مشارکت خواهی است و می تواند در تمامی امور فرهنگی و علمی مدارس همچون نماز جماعت، اردوهای دانش آموزی و مطالعه کتاب اثرگذار باشد.

به گزارش صبح اردستان، عیسی شفیعی در حاشیه مراسم شورای دانش آموزی در گفتگو با صبح اردستان اظهار کرد: تا کنون ۲۰ دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی را شاهد بوده ایم که در این دوره ۵۷ نفر در سطح شهر اردستان انتخاب شده اند.

وی افزود: شوراهای دانش آموزی که از سال ۷۶ در مدارس شکل گرفته می تواند رکن اصلی مدارس در زمینه های مختلف باشد.

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: شوراهای دانش آموزی سرمایه اصلی مدارس هستند که می توانند هدف و پیشرفت جامعه دانش آموزی را عملیاتی کنند.

شفیعی با بیان اینکه شورای دانش آموزی از دل دانش آموزان هر مدرسه برخاسته شده، تصریح کرد: شوراهای دانش آموزی یک امور صنفی است که دنبال مسائل حزبی و سیاسی نیست.

وی تاکید کرد: طبق اساسنامه آموزش و پرورش شوراها می توانند در مسائل علمی، پژوهشی و تربیتی فعالیت کرده و بازوی قوی برای مدیران مدارس و حلقه ارتباطی بین مدیر و دانش آموزان باشند.

مدیر آموزش و پرورش اردستان خاطرنشان کرد: شوراهای دانش آموزی نماد مشارکت خواهی است و می تواند در تمامی امور فرهنگی و علمی مدارس همچون نماز جماعت، اردوهای دانش آموزی و مطالعه کتاب اثرگذار باشد.

شفیعی همچنین تصریح کرد: دانش آموزان در تمام زمینه ها و در کنار دیگر تشکل ها  قانونی بوده و ضمن تعامل هدف خود را دنبال می کند.

انتهای پیام / کد خبر27111

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار