یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
رئیس جمعیت هلال احمر اردستان خبر داد:

کمک یک میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریالی مردم اردستان به مناطق زلزله زده غرب کشور

رئیس جمعیت هلال احمر اردستان گفت: جمعیت هلال احمر اردستان از تاریخ۲۰ آبان تا ۳۰اذر طرح جمع آوری کمکهای مردمی برای مناطق زلزله زده را شروع کرده و دو محموله به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال را در قالب سه کامیون همراه با ۳۷۰میلیون ریال وجه نقد تحویل داده است.

به گزارش صبح اردستان، منصور خانی در گفتگو با صبح اردستان اظهار کرد: جمعیت هلال احمر اردستان تا کنون سه دستگاه کامیون از اجناس جمع آوری شده را به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال کرده است.

وی افزود:  جمعیت هلال احمر اردستان از تاریخ۲۲ آبان تا ۳۰آذر طرح جمع آوری کمکهای مردمی برای مناطق زلزله زده را  شروع کرده  و دو محموله به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال را  در قالب سه کامیون شامل پتو، مواد غذایی کنسرو شده، نان خشک و لباس گرم نو ارسال کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر اردستان گفت: در این مدت بیش از ۳۷۰میلیون ریال وجه نقد نیز از سه شهر اردستان، زواره، مهاباد و روستاهای اطراف جمع آوری و به حساب متمرکز هلال احمر واریز شده است.

خانی با بیان اینکه مردم مناطق زلزله زده هنوز نیاز مبرم به کمکهای هموطنان دارند، تصریح کرد: طرح جمع آوری هم اکنون ادامه دارد و توصیه می شود که مردم لباس گرم نو و وجه نقد خود را برای ارسال تحویل هلال احمر کنند.

وی خاطرنشان کرد: بعضی از هموطنان اجناس دست دوم را تحویل می دهند که بسیار مناسب نیست، لذا تاکید می شود هموطنان اجناس نو خود را تحویل دهند.

انتهای پیام / کد خبر27154

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار