جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردستان:

حماسه ۹ دی همچون برگ زرینی در تاریخ کشور ایران ماندگار شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردستان گفت: حماسه ۹ دی همچون برگ زرینی در تاریخ کشور ایران ماندگار شد و همچنان این حماسه هر ساله گرامی داشته می شود.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام سید جواد حیدری در گفتگو با صبح اردستان اظهار کرد: همه وظیفه داریم ۹دی که  از ایام الله اکبر و خاطره بزرگ در دفاع از کشوربوده را برای جوانان بیان کنیم.

وی افزود: پیاده نظامها با همراهی دشمنان شکست خورده از نظام اسلامی، تحریک شده بودند و می خواستند از غبار به وجود آمده بهره بگیرند که مردم در ۹ دی سیلی بزرگی را به آنها زدند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردستان گفت: حماسه ۹ دی همچون برگ زرینی در تاریخ کشور ایران ماندگار شد و همچنان این حماسه هر ساله گرامی داشته می شود.

حجت الاسلام حیدری با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس در کشور ما از مواهب الهی بوده، تصریح کرد: حماسه ۹ دی هم در کشور از مواهب الهی بود که خداوند به مردم ما هدیه کرد.

وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ثمره خون هزاران شهید بود که امروز موجب سربلندی ملت ایران شده و ۹دی را باید پاس بداریم و به صورت خودجوش برنامه ریزی ها در این خصوص انجام شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اردستان خاطرنشان کرد: دانشجو و دانش آموز در اثرگذاری ۹دی نقش ویژه ای دارد وشرکت در مراسمهای  این روز پاسخی به یاوه گویی دشمنان است.

حجت الاسلام حیدری همچنین تصریح کرد: هر چند غبارهای ۹دی فرو نشسته اما تمام نشده و دشمن دنبال فتنه های بزرگتر بوده که هوشیاری ملت ایران را می طلبد.

وی یادآوری کرد: در آستانه چهارمین دهه انقلاب اسلامی و دهه فجر هستبم و با تمام مشکلات که وجود دارد باید آن را گرامی بداریم.

انتهای پیام / کد خبر27207

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار