چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
مدیر اداره برق شهرستان اردستان:

سرقت۹۰۰میلیون ریالی تجهیزات برقی در اردستان

مدیر اداره برق شهرستان اردستان گفت: ارزش تقریبی این سرقت ها حدود ۹۰۰میلیون ریال بوده و سرقت تجهیزات برقی کار بسیار خطر ناکی است که متاسفانه انجام می شود و خسارات زیادی را به شبکه برق وارد می کند.

به گزارش صبح اردستان، علیرضا کریم زاده در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: تعدادی تیر برق فشار ضعیف در روستاهای فران و مارچوبه اردستان به ارزش تقریبی ۲۰۰میلیون ریال مورد سرقت قرار گرفته است.

وی افزود: با توجه به تعدادی سرقت در چند روز گذشته تعداد سرقتها مربوط به حوزه برق اردستان پنج مورد بوده  که در حال پیگیری است.

مدیر اداره برق شهرستان اردستان گفت: سرقت وسایل برقی شامل سه دستگاه ترانسفورماتور برق از کارخانه ماشین سازی در دست احداث، کارخانه فرش و چاه آب روستای رحمت آباد واقع در دهستان گرمسیر اردستان بوده است.

کریم زاده با بیان اینکه سرقت تجهیزات شبکه توزیع برق غیر از قطع برق و اخلال در روند فعالیت روزمره مشترکان خواهد بود، تصریح کرد:  این اتفاقات می‌تواند خسارت‌های مالی فراوانی برای تعمیر و تعویض قطعات و تجهیزات بر شرکت‌های توزیع برق تحمیل کند.

وی تاکید کرد: ارزش تقریبی این سرقت ها حدود ۹۰۰میلیون ریال بوده و سرقت تجهیزات برقی کار بسیار خطر ناکی است که متاسفانه انجام می شود و خسارات زیادی را به شبکه برق وارد می کند.

 

انتهای پیام / کد خبر27239

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.