یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
مدیرجهادکشاورزی اردستان:

برگزاری کارگاه کاربرد برق خورشیدی در اردستان

مدیر جهاد کشاورزی اردستان گفت: کارگاه آموزشی کاربرد برق خورشیدی در کشاورزی با همکاری اداره برق و مرکز آموزش فنی و حرفه ای در اردستان برگزار شد.

به گزارش صبح اردستان، علی اکبر صالح در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: کارگاه آموزشی کاربرد برق خورشیدی در کشاورزی با همکاری اداره برق و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اردستان در محل این مرکز برگزار شد.

وی افزود: این کارگاه با حضور جمعی از کشاورزان، دامداران، مرغداران، اعضای شوراهای اسلامی روستاها، کارشناسان بعضی از ادارات شهرستان و کارشناسی از اداره فناوریهای مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان انجام شد.

مدیر جهاد کشاورزی اردستان گفت: کارشناسان در خصوص استفاده از برق خورشیدی در کشاورزی مطالبی را بیان کرده و در پایان کارگاه عملی نیز در محوطه مرکز فنی و حرفه ای برگزار و ضمن پاسخگویی به سوالات حاضران از پنلهای خورشیدی نصب شده در محوطه بازدید صورت گرفت.

صالح همچنین خاطرنشان کرد: مقدار یک میلیون و ۱۷۷هزار و ۵۵۰لیتر نفت گاز بین مصرف کنندگان بخش کشاورزی در سه ماهه سوم سال توزیع شده است.

وی تاکید کرد:  مقدار سوخت در نظر گرفته شده  بین بخشهای دام، طیور، ماشین آلات کشاورزی و چاههای آب کشاورزی  منطقه اردستان توزیع شده است.

انتهای پیام / کد خبر27334

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.