چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
مدیرجهادکشاورزی اردستان:

برگزاری کارگاه کاربرد برق خورشیدی در اردستان

مدیر جهاد کشاورزی اردستان گفت: کارگاه آموزشی کاربرد برق خورشیدی در کشاورزی با همکاری اداره برق و مرکز آموزش فنی و حرفه ای در اردستان برگزار شد.

به گزارش صبح اردستان، علی اکبر صالح در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: کارگاه آموزشی کاربرد برق خورشیدی در کشاورزی با همکاری اداره برق و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اردستان در محل این مرکز برگزار شد.

وی افزود: این کارگاه با حضور جمعی از کشاورزان، دامداران، مرغداران، اعضای شوراهای اسلامی روستاها، کارشناسان بعضی از ادارات شهرستان و کارشناسی از اداره فناوریهای مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان انجام شد.

مدیر جهاد کشاورزی اردستان گفت: کارشناسان در خصوص استفاده از برق خورشیدی در کشاورزی مطالبی را بیان کرده و در پایان کارگاه عملی نیز در محوطه مرکز فنی و حرفه ای برگزار و ضمن پاسخگویی به سوالات حاضران از پنلهای خورشیدی نصب شده در محوطه بازدید صورت گرفت.

صالح همچنین خاطرنشان کرد: مقدار یک میلیون و ۱۷۷هزار و ۵۵۰لیتر نفت گاز بین مصرف کنندگان بخش کشاورزی در سه ماهه سوم سال توزیع شده است.

وی تاکید کرد:  مقدار سوخت در نظر گرفته شده  بین بخشهای دام، طیور، ماشین آلات کشاورزی و چاههای آب کشاورزی  منطقه اردستان توزیع شده است.

انتهای پیام / کد خبر27334

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار