شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
جانشین حوزه نمایندگی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

شهادت از دست رفتن نیست بلکه شهادت به مقصد رسیدن است

جانشین حوزه نمایندگی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهادت از دست رفتن نیست بلکه شهادت به مقصد رسیدن است و ثواب هیچ عبادتی به اندازه شهادت نیست.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی شامگاه پنجشنبه، در یادواره شهدای طلبه و روحانی و شهدای محله مون اردستان در مسجد حضرت حجت(ع) اردستان، اظهار کرد: وقتی تاریخ را مرور کنیم، می بینیم کسانی بودند عمری شاگردی امام(ره) و در مسیر انقلاب بودند، اما در جایی امتحانی پیش آمد همه مردود شدند.

وی افزود: اگر بخواهیم عاقبت به خیر باشیم باید در مسیر دین حرکت کنیم و باید با عشق به دنبال شهادت برویم همانطور که حضرت علی(ع) اینگونه بودند.

جانشین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه، گفت: دوستان شهید ما در جبهه می گفتند بیایید برای شهادت ما دعا کنید و دیدیم آنها رفتند و ما جا ماندیم حال چه شده دیگر آن خلوص ها وجود ندارد.

حجت الاسلام حاجی صادقی، با بیان اینکه شهادت از دست رفتن نیست بلکه شهادت به مقصد رسیدن است، تصریح کرد: ثواب هیچ عبادتی به اندازه شهادت نیست.

وی تاکید کرد: بعضی ها برای اسلام جان دادند بعضی ها هم مال خود را دادند چون از حضرت زهرا(س) یاد گرفتند که نباید بگذارند که دین خدا آسیب ببیند.

جانشین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امام حسین(ع) با اینکه می دانست به شهادت می رسد و اهل و بیتش به اسارت می رود باز هم به کوفه رفت.

این مقام مسئول سپاه، تصریح کرد: دشمنان با فرا فکنی در فضای مجازی به جنگ اسلام آمده و به این نتیجه رسیده اند مطلبی که ما را ۴۰ سال است سر پا نگه داشته دین بوده، لذا اذعان کرده اند باید دین و اسلام را از ما بگیرند.

انتهای پیام / کد خبر28000

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار