چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان اصفهان:

۸۶نفر از تسهیلات اشتغالزایی بهزیستی در اردستان بهره مند شدند

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان اصفهان گفت: تعداد ۸۶نفردر اردستان به آنها تسهیلات پرداخت شده و از این تعداد ۵۳ نفر معتادان بهبود یافته بوده اند که شرایط پرداخت تسهیلات و ایجاد اشتغال را داشته اند.

به گزارش صبح اردستان، علی اصغر شاه زیدی در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: سازمان بهزیتسی در ارائه خدمات اجتماعی به جامعه هدف خدمت گیرنده با کمبودهای مالی مواجهه است.

وی افزود: برای شهرستان اردستان یک میلیارد و ۲۶۰میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته شده بود که با اقدامات خوب صورت گرفته تا کنون یک میلیارد و ۵۸۰میلیون تومان آن جذب شده است.

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان اصفهان گفت: برای سال جاری ۳۷میلیارد تومان مشارکت های مردمی در موضوع کمک های نقدی و غیر نقدی و کمک های خدماتی در بخش دولتی و غیر دولتی در نظر گرفته شده است.

شاه زیدی با بیان اینکه یکی از فعالیتهای بسیار حائز اهمیت سازمان بهزیستی کمک به توانمند سازی شغلی افراد زیر پوشش و خروج از چرخه وابستگی به حمایت های دولت است، تصریح کرد: رسیدن به اهدف سازمان بهزیستی برنامه های مختلفی دارد از جمله پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، اشتغال زایی به مددجویان و کارفرمایانی که مددجویان را به کار می گیرند.

وی تاکید کرد: ۱۰۲ میلیارد تومان اعتبار تخصصی یافته  به استان اصفهان در حوزه اشتغال زایی و پرداخت تسهیلات بوده که تا کنون ۱۷ میلیارد و ۵۰۰میلیون  تومان اعتبار جذب شده و به ۱۳۰۰ نفر تسهیلات تا سقف ۲۰میلیون تومان پرداخت شده است.

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان اصفهان خاطرنشان کرد: تعداد ۸۶نفردر اردستان به آنها تسهیلات پرداخت شده و از این تعداد ۵۳ نفر معتادان بهبود یافته بوده اند که شرایط پرداخت تسهیلات و ایجاد اشتغال را داشته اند.

شاه زیدی با بیان اینکه در استان اصفهان قریب ۲۰۰هزار نفر از خدمات مستمربهزیستی  استفاده می کند که ۱۲۵ هزار نفر معلول هستند تصریح کرد: استان اصفهان حدود ۲۴۰ هزار نفر معلول در آن زندگی می کنند که ۱۲۵ هزار نفر از خدمات مستمر و غیر مستمر بهزیستی استفاده می کنند.

انتهای پیام / کد خبر28326

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.