پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
امام جمعه اردستان:

مسئولان وسیله اشتغال جوانان را فراهم کنند

امام جمعه اردستان، گفت: مسئولان وسیله اشتغال جوانان را فراهم کنند تا دچار آسیب های جامعه قرار نگیرند.

به گزارش صبح اردستان، به نقل از صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع اردستان اظهار کرد: جشن و سرورتان مرضی رضای خداوند باشد و به سبکی عمل کنید که امام عصر از شما نرنجد.

وی افزود: روز وزارت اطلاعات را گرامی داشته و باید این را بدانیم گرچه نیروهای اطلاعاتی در گمنامی به سر می برند اما اقتدار آنها همه جا مشهود است.

امام جمعه اردستان گفت: روز میلاد علی اکبر(ع) را که به نام جوان نامگذاری شده باید به جوانان کشور مان که ذخیره کشور محسوب می شوند تبریک بگوئیم.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه جوانان کشور هر روز در معرض خطراتی هستند، تصریح کرد: مسئولان وسیله اشتغال جوانان را فراهم کنند تا دچار آسیب های جامعه قرار نگیرند.

وی با توجه به روز معلم و گارگر تاکید کرد: کارگر و معلم هردو مشغول کارند یکی با دست و دیگری با فکر برای جامعه زحمت می کشند وهمه از خدمات آنها بهره می برند.

امام جمعه اردستان خاطرنشان کرد: مسئولان نگذارند این دو قشر کارگر و معلم که برای کشور مفید هستند دچار مشکلات زندگی شوند ومعلمان با استقامت و تلاش افزون تر کار خود را جلو ببرند.

حجت الاسلام دهشیری با نزدیکی روز راهداری اعلام کرد: راهداران به عنوان قشر زحمتکش جامعه هستند که بخشی از سلامت مسافران را تامین می کنند.

وی با توجه به نهم اردیبهشت ماه به عنوان روز شوراها افزود: شوراها نمایندگان مردم هستند و باید یک بازبینی داشته باشند که چه کرده اند و چه می خواهند بکنند و همچون بعضی از شوراها در گروه های سیاسی وارد نشوند که آسیب آن به مردم خواهد رسید.

امام جمعه اردستان یادآوری کرد: آهنگ وحدت در کشور به گوش می خورد اگر عده ای بگذارند و با این اتحاد می توانند مشکلات مردم را برطرف کنند.

خظیب جمعه اردستان از مقامهای سیاسی کشور که جواب یاوه گویان غرب را می دهند تشکر کرد و افزود: اگر به سخنان مقام معظم رهبری توجه کنند که فرمود امریکا بد عهد است، در کارها موفق خواهند شد.

انتهای پیام / کد خبر29436

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار