شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
سرپرست اداره راهداری و امور حمل و نقل جاده ای اردستان:

محورهای مواصلاتی اردستان چهار میلیارد ریال خسارت دید

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اردستان گفت: میزان خسارت وارده به راه‌های اصلی، فرعی و روستایی شهرستان بر اثر جاری شدن سیل در روزهای اخیر بیش از چهار میلیارد ریال بوده است.

به گزارش صبح اردستان، داریوش مرادی در گفت و گو با صاحب نیوز؛ اظهار کرد: بارش‌های اخیر در شهرستان اردستان همزمان با سراسر استان به دلیل ازدیاد بارش، موجب سیلاب و همچنین ایجاد خسارت هایی در محورهای مواصلاتی این شهرستان شده است.

وی افزود: میزان خسارت وارده به راه‌های اصلی، فرعی و روستایی شهرستان بر اثر جاری شدن سیل در روزهای اخیر بیش از چهار میلیارد ریال بوده است.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اردستان گفت: با توجه به اهمیت موضوع، تیم اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اردستان برای مرمت و بازسازی کامل خسارات به وجود آمده و همچنین پیشگیری از خرابی های بعدی به محل‌های حادثه اعزام شدند.

مرادی با بیان این که هم اکنون تمامی راه‌های ارتباطی این شهرستان بازگشایی شده و رفت و آمد در آن ها جریان دارد، تصریح کرد: بیشترین خسارت ناشی از بارش شدید باران که منجر به وقوع سیل شد به راه روستایی حسین آباد به مهاباد بود.

وی تأکید کرد: همچنین هزار متر از محور اصلی اردستان به اصفهان آسیب دیده و بر اثر جاری شدن سیل در محور فرعی روستایی گلشکنان به علی آباد هم ۱۵ کیلومتر از محور دچار آسیب شد.

انتهای پیام / کد خبر29661

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.