سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
امام جمعه اردستان:

موضع گیری مسئولان در خصوص برجام قاطع باشد

امام جمعه اردستان، گفت: موضع گیری مسئولان ما در خصوص برجام و حرکت مسئولان آمریکایی باید قاطع باشد و موضع گیری بعضی مسئولان در برابر این حرکت سنجیده و خیلی مهم است.

به گزارش صبح اردستان، به نقل از صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع اردستان اظهار کرد: اتفاقی که بزرگان انتظار می کشیدند انحام شد و آن خروج از برجام توسط رییس جمهور آمریکا بود.

وی افزود: راستی و درستی مقام معظم رهبریو پیش بینی در خصوص اینکه آمریکا قابل اطمینان نیست تحقق پیدا کرد و بیگانه و آشنا فهمیدند امریکا قابل اطمینان نیست.

امام جمعه اردستان گفت:  آمریکا و دشمنان درمعاهده ها بر علیه ایران عمل می کند و آنها می خواهند ایران بله قربان بوده و اصل نظام نباشند.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه رییس جمهوری یک کشورهمچون آمریکا باید روی موازین تصمیم بگیرد، تصریح کرد: رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی بیش از۱۰ دروغ در یک سخنرانی علیه ایران داشته است.

وی تاکید کرد: موضع گیری مسئولان ما در خصوص برجام و حرکت مسئولان آمریکایی باید قاطع باشد  و موضع گیری بعضی مسئولان در برابر این حرکت سنجیده و خیلی مهم است.

امام جمعه اردستان خاطرنشان کرد: هدف از اینگونه حرکتها توسط آمریکا هدف گرفتن اقتصاد ملی ایران بوده که با اتحاد ملی می توانیم روبروی شیطان بزرگ بایستیم.

انتهای پیام / کد خبر29664

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار