شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
امام جمعه اردستان:

موضع گیری مسئولان در خصوص برجام قاطع باشد

امام جمعه اردستان، گفت: موضع گیری مسئولان ما در خصوص برجام و حرکت مسئولان آمریکایی باید قاطع باشد و موضع گیری بعضی مسئولان در برابر این حرکت سنجیده و خیلی مهم است.

به گزارش صبح اردستان، به نقل از صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع اردستان اظهار کرد: اتفاقی که بزرگان انتظار می کشیدند انحام شد و آن خروج از برجام توسط رییس جمهور آمریکا بود.

وی افزود: راستی و درستی مقام معظم رهبریو پیش بینی در خصوص اینکه آمریکا قابل اطمینان نیست تحقق پیدا کرد و بیگانه و آشنا فهمیدند امریکا قابل اطمینان نیست.

امام جمعه اردستان گفت:  آمریکا و دشمنان درمعاهده ها بر علیه ایران عمل می کند و آنها می خواهند ایران بله قربان بوده و اصل نظام نباشند.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه رییس جمهوری یک کشورهمچون آمریکا باید روی موازین تصمیم بگیرد، تصریح کرد: رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی بیش از۱۰ دروغ در یک سخنرانی علیه ایران داشته است.

وی تاکید کرد: موضع گیری مسئولان ما در خصوص برجام و حرکت مسئولان آمریکایی باید قاطع باشد  و موضع گیری بعضی مسئولان در برابر این حرکت سنجیده و خیلی مهم است.

امام جمعه اردستان خاطرنشان کرد: هدف از اینگونه حرکتها توسط آمریکا هدف گرفتن اقتصاد ملی ایران بوده که با اتحاد ملی می توانیم روبروی شیطان بزرگ بایستیم.

انتهای پیام / کد خبر29664

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.