سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
امام جمعه اردستان:

نبود کمپ ترک اعتیاد در اردستان احساس می شود

امام جمعه اردستان، گفت: یکی از کمبودهایی که در اردستان احساس می شود نبود کمپ های ترک اعتیاد بوده که می تواند جوانان معتاد را نجات دهد.

به گزارش صبح اردستان، به نقل از صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع اردستان اظهار کرد: اعتیاد یکی از آسیب های اجتماعی شده که به موجب افزایش گرایش افراد به انواع مواد مخدر در جامعه رواج پیدا کرده است.

وی افزود: آمارهایی که در خصوص اعتیاد اعلام شده برای حوانان ما خطرناک است و هر چند آمار دقیقی در کشور وجود ندارد، اما آنچه که عیان است حدود سه میلیون معتاد در کشور وجود دارد.

امام جمعه اردستان گفت: برای معتاد ترک اعتیاد در حد اعجاز است، لذا مسئولان باید احساس خطر کنند و ببینند زیر پوست شهر و استان چه می گذرد.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه پیدایش مواد مخدر اولین بار توسط پیر استعمار انگلیس در ایران رواج پیدا کرد، تصریح کرد: اعتیاد نوعی بیماری است که باید آن را درمان کرد و افراد بر اثر شب نشینی های ناجور و جوانی، به دام اعتیاد گرفتار می شوند.

وی تاکید کرد: یکی از کمبودهایی که در اردستان احساس می شود نبود کمپ های ترک اعتیاد است که می تواند جوانان معتاد را نجات دهد.

امام جمعه اردستان در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: سخنان بی پایه و بی اساس وزیر امور خارجه آمریکا را که همراه با تهدید و خط و نشان کشیدن برای ایران بود همه شنیدند و مسئولان هم جواب دندان شکنی به او دادند.

حجت الاسلام دهشیری تصریح کرد: مقام معظم رهبری در بین کارگزاران پاسخ آمریکایی ها را دادند، اما چند نکته مهم حائز اهمیت است و آن اینکه ما نمی توانیم با آمریکا تعامل داشته باشیم و نباید مسائل اقتصادی را به برجام گره بزنیم که هیچ سودی را برای نظام به همراه نداشته است.

امام جمعه اردستان افزود: مواضع شفاف ایران در خصوص برجام توسط مقام معظم رهبری گفته شده و حالا مسئولان موظف به اجرای آن هستند.

وی یادآوری کرد: با توجه به روز مجلس، نمایندگان مشکلات جامعه را چاره جویی کرده تا با ارائه لایحه های هدفمند در مجلس و دولت شاهد بهتر شدن وضعیت مردم باشیم.

انتهای پیام / کد خبر29856

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار