چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
مدیرآب و فاضلاب روستایی شهرستان اردستان:

۸۵روستای اردستان با تانکر آب رسانی می شود

مدیرآب و فاضلاب روستایی شهرستان اردستان گفت: در حال حاضر شش عدد تانکر آبرسانی سیار در روستاها فعال هستند و به ۸۵ روستا آبرسانی می کنند.

به گزارش صبح اردستان، رضا دهقان در گفتگو با صاحب نیوز؛ اظهار کرد: شروع عملیات تعویض شبکه های داخلی روستای ماسبندی اردستان آغاز شده است.

وی افزود: با توجه به فرسوده شدن شبکه داخلی روستا به متراژ دو هزار و ۱۰۰ متر با اعتبار هزینه ۵۰۰ میلیون ریال انجام خواهد شد.

مدیرآب و فاضلاب روستایی شهرستان اردستان گفت: بازسازی انشعابات این روستا به تعداد ۷۵ مورد و نصب ۹ عدد شیر فلکه جهت تنظیم آب با مشارکت بخشداری و دهیاری روستا انجام می شود.

دهقان با بیان اینکه در حال حاضر شش عدد تانکر آبرسانی سیار در روستاها فعال هستند، تصریح کرد: ۸۵ روستا آبرسانی می شود که از این مقدار ۴۵ روستا تحت پوشش آب روستایی قرار ندارد.

وی تاکید کرد: روزانه ۲۲ سرویس آب به روستاها حمل می شود که ۲۶۴ متر مکعب آب بوده و تعداد ۳۰ تانکر فلزی شش هزار و ۳۰ هزار لیتری بمنظور استقرار در روستاهای غیر تحت پوشش و روستاهایی که از آب اصفهان استفاده می کنند و آب جیره بندی دارند با هزینه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نصب شده است.

انتهای پیام / کد خبر30124

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار