پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
مسئول بازسازی عتبات عالیات و موکب امام صادق(ع) اردستان:

خدمات دهی ۶۱ موکب استان اصفهان در کربلا همزمان با اربعین حسینی

مسئول بازسازی عتبات عالیات و موکب امام صادق(ع) اردستان، گفت: تعداد ۶۱ موکب از استان اصفهان در اربعین به مردم خدمات می دهند.

به گزارش صبح اردستان، حسن زارعی در گفت و گو با صاحب نیوز؛  اظهار کرد: ستاد اربعین با پنج کمیته انتطامی، فرهنگی آموزشی، اعزام، جذب و مشارکت و.بهداشت و در مان شکل گرفته که برای اعزام و خدمات دهی کار خود را آغاز کرده است.

مسئول بازسازی عتبات عالیات و موکب امام صادق(ع) اردستان گفت: سال گذشته موکب امام صادق(ع) اردستان در محل کربلا  تعهد خدمات ۳۵۰نفر در روز را داشته که امسال تعهد خدمات آن به ۷۰۰نفر رسیده است.

وی افزود: با توجه به نیازهای مالی که برای موکب وجود دارد، افزود: خروج گوشت قرمز و سفید، روغن و برنج خروج آن از کشور ممنوع بوده که این مشکل بزرگی برای خدمات دهی است که باید در سطح کلان آن را برطرف کنند.

زارعی با بیان اینکه از شهرستان اردستان بیش از یکهزار نفر زائر برای اربعین اعزام می شوند، تصریح کرد: تعداد ۶۱ موکب از استان اصفهان در اربعین به مردم خدمات می دهند.

مسئول بازسازی عتبات عالیات و موکب امام صادق(ع) اردستان خاطرنشان کرد: برای ارائه بهتر خدمات به زائران نیاز مبرم به کمک مالی، ژنراتور برق و خودروی دارای سردخانه داریم.

انتهای پیام / کد خبر31431

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار