یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
فرمانده ناحیه سپاه اردستان:

۱۷۰ عنوان برنامه شاخص در هفته بسیج در اردستان برگزار می شود

فرمانده سپاه اردستان گفت: برای هفته بسیج بیش از ۱۷۰ عنوان برنامه شاخص پیش بینی شده که توسط حوزه های مقاومت انجام خواهد شد.

به گزارش صبح اردستان، سرهنگ حسن فخرل پیش از ظهر یک شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: ترویج گفتمان بسیح در قالب نشست های روشنگری در هفته بسیج انجام خواهد شد.

وی افزود: برای هفته بسیج بیش از ۱۷۰ عنوان برنامه شاخص پیش بینی شده که توسط ستاد و حوزه های مقاومت انجام خواهد شد.

تجمع بزرگ بسیحیان اردستان با حضور نغمه سرای انقلابی حامد زمانی

فرمانده ناحیه سپاه اردستان گفت: تجمع بزرگ بسیحیان اردستان در تاریخ سوم آذر با حضور نغمه سرای انقلابی حامد زمانی در ورزشگاه ۱۷ شهریور اردستان انجام می شود.

سرهنگ فخرل با بیان اینکه این برنامه با همکاری همه نهادها انجام می شود و  یقینا مانند همیشه شاهد حضور حماسی مردم خواهیم بود، بیان داشت:  ضمن اجرای برنامه های متنوع هواپیماهای بدون سرنشین در محل همایش و تجمع بزرگ بسیجیان به پرواز در خواهد آمد.

فرمانده سپاه اردستان برگزاری نمایشگاه هفته بسیج، دیدار با خانواده شهدا، غبار روبی گلزار شهدا، میقات صالحین در نماز جمعه و رژه موتوری را از برنامه های شاخص این هفته نام برد و ابراز داشت: برگزاری جلسات شورای علوی برادران و فاطمی خواهران در مدارس از برنامه های شاخص این هفته است.

وی اضافه کرد: انجام گشت محلات و مسابقات ورزشی پایگاه ها و حوزه های مقاومت و ایجاد نمایشگاه ادوات نظامی توسط گردان امام حسین(ع) از  دیگر برنامه های هفته بسیج در اردستان است.

انتهای پیام / کد خبر31620

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار