چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
مسئول آتش نشانی و ایمنی شهرداری زواره:

۱۱۰۰ نفر آموزشهای مهار آتش را در زواره فرا گرفتند

مسئول آتش نشانی و ایمنی شهرداری زواره گفت: این واحد توانسته با همکاری ادارات، شرکت ها، کارخانجات و مساجد نسبت به آموزش یک هزار و ۱۰۰ نفر از شهروندان برای مهار آتش اقدام کند.

به گزارش صبح اردستان، یوسف عظیمیان صبح یکشنبه همزمان با روز آتش نشانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: واحد آتش نشانی زواره در یک سال گذشته توانسته با همکاری و اطلاع رسانی به موقع مردم ۸۸ مورد حریق را در سطح شهر زواره خاموش کند.

وی افزود: واحد آتش نشانی و ایمنی شهرداری زواره در طول اطفاء حریق به ۵۵ مورد حادثه دیده رسیدگی کرد و ۶ نفر مصدوم و ۱۶ نفر هم سالم از آتش خارج و نجات پیدا کرده اند.

مسئول آتش نشانی و ایمنی شهرداری زواره گفت: این واحد توانسته با همکاری ادارات، شرکت ها، کارخانجات و مساجد نسبت به آموزش یک هزار و ۱۰۰ نفر از شهروندان در خصوص اطلاعات اولیه آتش نشانی اقدام کند.

عظیمیان بیان داشت: توسط این آتش نشانی ۹۵ مورد بازدید از اماکن سطح شهر و عمومی در ایام نوروز و محرم از تاسیسات با پتانسیل بالای خطر انجام شده است و در سطح شهر هم با اجرای مانور آمادگی و تهیه بروشورهای ایمنی توانسته ایم گامی در تحقق سلامت جان مردم برداریم.

وی همچنین تصریح کرد: این آتش نشانی توانسته تعداد سه نفر نیروی جدید جذب کند و توسط شهرداری زواره با تصویب شورای شهر مبلغ یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال به این واحد تخصیص داده شده است.

مسئول آتش نشانی و ایمنی شهرداری زواره تاکید کرد: مردم باید به تذکرات و راهنمایی های واحدهای آتش نشانی توجه کنند و از تماس های بی مورد با این نهاد خودداری شود.

انتهای پیام / کد خبر32251

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار