جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اردستان:

برگزاری ۵۰ برنامه به مناسبت هفته انتظامی در اردستان

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: منطقه انتظامی اردستان با بیش از ۵۰ عنوان برنامه اصلی به استقبال هفته انتظامی می رود.

به گزارش صبح اردستان، سرهنگ دوم محمد محسنی زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: خبرنگاران چراغ راهی برای روشنی بخشی به افکار جامعه هستند.

وی افزود: هفته انتظامی در اردستان از ۱۱ تا ۱۸ مهرماه  با شعار«پلیس هوشمند، امین مردم» و اجرای برنامه های متنوع نسبت به سالهای گذشته برگزار می شود.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: نیروی انتظامی اردستان با بیش از ۵۰ عنوان برنامه اصلی همچون دیدار از خانواده شهداء، دیدار با کودکان بی سرپرست، عطرافشانی گلزار شهداء، ایجاد نمایشگاه فرهنگ ترافیک و برگزاری مراسم صبحگاه مشترک این هفته را گرامی می دارد.

سرهنگ دوم محسنی زاده بیان داشت: منطقه انتظامی اردستان در طول هفته انتظامی در خدمات خود به مردم تخفیفات خوبی را لحاظ کرده که در آئینی نیز  ضمن تقدیر از کارکنان پلیس از همیاران پلیس و راهوران محله ها تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی همچنین از برگزاری همایش پلیس و اصناف خبر داد و افزود:  در این همایش که با حضور اصناف نمونه و برتر  برگزار می شود از افرادی که در یک سال گذشته با نیروی انتظامی شهرستان همکاری داشته اند تقدیر می شوند.

انتهای پیام / کد خبر32267

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار