چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
رئیس پست شهرستان اردستان:

روزانه بیش از ۱۰۰ گذرنامه در اردستان تحویل مردم می شود

رئیس پست شهرستان اردستان گفت: با توجه به نزدیکی اربعین حسینی، پست اردستان روزانه بیش از ۱۰۰ گذرنامه را به دست مردم شهرستان می رساند.

به گزارش صبح اردستان، حسین گلمحمدی ظهر چهارشنبه در نشست خبری به مناسبت روز جهانی پست اظهار داشت: تعداد ۱۰۰ کارت سوخت و ۷۵ کارت ملی هوشمند در اداره پست اردستان بلاتکلیف مانده است.

وی افزود: از مردم شهرستان اردستان می‌خواهیم تا برای دریافت کارت‌های سوخت خود به این اداره‌ مراجعه و کارت‌هایشان را تحویل بگیرند.

رئیس پست شهرستان اردستان گفت: اداره پست شهرستان اردستان در ۶ ماه امسال تعداد ۲۷ هزار و ۸۳۰ مرسوله پستی صادره داشته که بر این اساس تعداد۳۹ هزار و ۵۸۱ فقره مرسوله هم وارد شده است.

وی ابراز داشت: در یک سال گذشته عملیات بهنگام سازی و ژئو کد به تعداد۴۳ هزار و ۱۷۹ رکورد کدپستی اماکن شهری انجام شده است.

گل محمدی با بیان اینکه این اداره در سال گذشته رتبه پنجم استان را کسب کرده است، افزود: اداره پست شهرستان اردستان در حال حاضر بیش از ۶۰ مورد خدمات پستی ارائه می دهد.

رئیس پست شهرستان اردستان بیان داشت: پس از صدور و تحویل کارت‌های ملی به پست، پیامکی مبنی بر زمان ومکان مراجعه به واحد پستی به متقاضی ارسال می شود که با وجود به اطلاع رسانی صورت گرفته افراد هنوز مراجعه نکرده اند.

۷۰ درصد روستاهای اردستان پلاک کوبی شده است

وی همچنین اعلام داشت: پلاک کوبی در کل شهرستان انجام و در روستاها هم بیش از ۷۰ درصد اماکن پلاک کوبی انجام شده است.

گلم حمدی همچنین تصریح کرد: در ۶ ماهه اول سال ۹۸ بیش از دو هزار خرید اینترنتی انجام شده که مرسوله های آن توسط این اداره به دست افراد رسیده است و با توجه به نزدیکی به اربعین حسینی این اداره روزانه بیش از ۱۰۰ گذرنامه را به دست افراد می رساند.

انتهای پیام / کد خبر32308

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار