چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
رئیس ورزش و جوانان شهرستان اردستان:

۱۵ خانه ورزشی روستایی در اردستان تاسیس شده است

رئیس ورزش و جوانان شهرستان اردستان گفت: تاکنون ۱۵ خانه ورزشی روستایی در اردستان تاسیس شده و تا چند روز آینده با تهیه امکانات لارم پنج خانه ورزشی دیگر هم به بهره برداری می رسد.

به گزارش صبح اردستان، عباس روحانی ظهر پنجشنبه در نشست خبری به مناسبت هفته تربیت بدنی اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان شهرستان اردستان به مناسبت هفته تربیت بدنی ۱۵ برنامه اصلی را پیش بینی کرده که در طول هفته اجرا خواهد شد.

وی افزود: بیشتر برنامه های اجرایی در این هفته حول محور برنامه های عمومی همچون همایش دوچرخه سواری با همکاری آموزش و پرورش و کوه گشت خواهد بود که در کل شهرستان از اینگونه برنامه ها پیش بینی شده است.

۴۰ درصد از هیئت های ورزشی اردستان فعال هستند

رئیس ورزش و جوانان شهرستان اردستان گفت: در شش ماهه اول امسال بیش از یک هزار نفر ورزشکار در اردستان سازماندهی شده اند که در مسابقات شهرستانی و استانی شرکت می کنند و در ۲۰ رشته فعالیت دارند؛ ما  به صورت اسمی ۳۹ هیئت ورزشی داریم که حدود ۴۰ درصد آن با حداقل ها فعالیت دارند.

وی ابراز داشت: ۴۰ درصد بانوان و ۶۰ درصد برادران ورزشکار اردستان سازماندهی شده اند و امسال بیشترین مدال آوری در استان را  بانوان به خود اختصاص داده اند.

شهرستان اردستان تعداد ۹ سمن ثبت شده ورزشی دارد

روحانی بیان داشت: شاخص ترین سمن ها را در استان اصفهان داریم که ۹ مورد ثبت شده در بخش های عمرانی، علمی، گردشگری، ورزشی و آسیب های اجتماعی در شهرستان اردستان فعالیت دارند و تعداد پنج مورد دیگر هم در حال ثبت شدن هستند.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان اردستان تصریح کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان اردستان توانسته در اوقات فراغت رتبه اول شهرستان را در جذب جوانان و اجرای برنامه های اوقات فراغت به خود اختصاص دهد و مرکز آموزش فنی حرفه ای مقام دوم را کسب کند.

وی با بیان اینکه فضاهای تخصصی سالن های ورزشی در شهرستان اردستان خیلی کم است و در سال جاری پیش بینی هایی در این زمینه شده است، افزود: ۱۵ خانه ورزشی روستایی در اردستان تاسیس شده که تا چند روز آینده با تهیه امکانات پنج خانه ورزشی دیگر هم به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام / کد خبر32327

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار