جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی:

بخش صنعت و کشاورزی اردستان با کمبود آب مواجه است

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان اردستان در بخش صنعت و کشاورزی با مشکل تامین آب مواجه شده است.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژادبعداز ظهر شنبه در جلسه با کشاورزان و صنعتگران در فرمانداری اردستان اظهار داشت: برای اصلاح و تعدیل در بخش کشاورزی باید قدمهای مهمی برداشته شود که جهاد کشاورزی شهرستان اردستان در سالهای اخیر بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال در این زمینه هزینه کرده است.

وی افزود: نصب کنتورهای هوشمند در شهرستان اردستان از سال ۹۲ بصورت پایلوت در استان اصفهان اجرا شد و از آن سال تا کنون ادامه داشته است؛ کشاورزان در این ارتباط با مشکلاتی روبرو بوده و مرتب نارضایتی خود را اعلام می دارند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلی که در حال حاضر کشاورزان با آن دست و پنجه نرم می کنند کاهش مصرف آب کشاورزی آنهاست که نسبت به قبل ۱۸ درصد کسر شده و مرتب آن را کاهش می دهند و این موضوع برایشان دشوار است.

حجت الاسلام طباطبایی نژاد ابراز داشت: شهرستان اردستان در بخش صنعت هم مشکل آب دارد و شهرستانی که به عنوان قطب مرغداری در استان محسوب می شود برای تامین آب با مشکلاتی مواجه است؛ پیشنهاد می شود حال که آب برای کشاورزی نمی دهند حداقل به بخش صنعت یک نگاه ویژه کنند تا صنعت به خاطر آب تعطیل نشود.

وی گفت: مسئولان به عنوان حاکمیت باید از صنعتگران و کشاورزان حمایت کنند تا موضوع اشتغال که مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی است را هم جامعه عمل بپوشانیم.

انتهای پیام / کد خبر32451

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار