جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
صبح اردستان گزارش می دهد/

“حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد” نماینده مردم اردستان در مجلس یازدهم شد

حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد با ۱۳ هزار و ۲۲۹ رای نفر به عنوان نفر اول از لحاظ تعداد آرا معرفی و به‌عنوان نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی معرفی شد.

به گزارش صبح اردستان، طبق آمار رسمی جمع کل آرای ماخوذه حوزه انتخابیه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از شهرستان اردستان ۲۷ هزار و ۵۱۰ رأی اعلام شده است.

حجت‌الاسلام سید صادق طباطبایی‌نژاد نماینده مردم اردستان در مجلس دهم شورای اسلامی با ۱۳ هزار و ۲۲۹ رای نفر به عنوان نفر اول از لحاظ تعداد آراء معرفی و به عنوان نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم انتخاب شد.

احمد بخشایش یکی دیگر از نامزدان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان اردستان بود که با ۱۰ هزار و ۷۱۴ رای نفر دوم اعلام شد.

علی خادم مرتضوی نیز در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان اردستان با یک هزار و ۲۲۳ رای و محمود باقری با یک هزار و ۱۱۵ رای و محمد علی محمودی با ۲۸۶ و محمد حسن فروزانفر با ۶۱ رای نفرات بعدی هستند.

به گزارش اردستان سلام مردم اردستان نیز همچون مراسم سراسر کشور در خلق حماسه‌ای عظیم مشارکت داشتند و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه اردستان همچون سراسر کشور با شور و شکوه کم نظیری برگزار شد.

انتهای پیام / کد خبر32584

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار