چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
فرمانده ناحیه سپاه اردستان خبر داد:

قرارگاه حافظان سلامت اردستان با هفته بسیج فعالیت خود را آغاز کرد

فرمانده سپاه اردستان ضمن اشاره به برگزاری تمامی برنامه‌های هفته بسیج به صورت مجازی گفت: قرارگاه حافظان سلامت اردستان با هفته بسیج فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش صبح اردستان، سرهنگ مهدی ابراهیمی بعد از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: چهل و یکمین سالگرد تشکیل بسیج و هفته بسیج با شعار محوری “بسیج پیشرو خدمت، امیدآفرین” را با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت و تجلیل از مدافعان سلامت آغاز می‌کنیم.

وی افزود: قرارگاه حافظان سلامت برای مقابله با کرونا در شهرستان تشکیل شده  که ماموریت این قرارگاه، ثبت‌نام داوطلبان جهت ضدعفونی، انجام ارشاد و راهنمایی، فعالیت جهت حضور در اقدامات مقابله با کرونا و مساعدت با نهادها با هدف تامین سلامت جامعه و همچنین تخصیص کمک‌های معیشتی به نیازمندان است.

فرمانده ناحیه سپاه اردستان گفت: تقدیر از بسیجیان نمونه، اجرای گشت‌های محله محور، برگزاری حلقه صالحین در فضای مجازی، کمک‌های مومنانه، افتتاح صندوق‌های قرض‌الحسنه مردم یاری، ایجاد نمایشگاه، روشنگری در شبکه‌های مجازی، پویش نصب تمثال شهدا، هر پایگاه یک خدمت ماندگار، اجرای گروه سرود خیابانی و مسابقات فرهنگی در بستر فضای مجازی از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان اردستان است.

وی ابراز داشت: امسال با توجه به شرایط خاص کرونایی حاکم بر کشور و همچنین شهرستان اردستان که در وضعیت قرمز قرار گرفته است هیچ گونه تجمعی را در شهرستان اردستان نخواهیم داشت اما حداکثر توان کاری خود را برای مقابله با بیماری کرونا به کار خواهیم بست.

انتهای پیام / کد خبر33085

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار