یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
فرمانده سپاه ناحیه اردستان:

بسیج اردستان در اجرای پنل خورشیدی رتبه برتر استانی را کسب کرد

فرمانده سپاه اردستان ضمن اشاره به کسب رتبه نخست استانی در اجرای طرح شهید سلیمانی توسط بسیج اردستان گفت: بسیج اردستان در اجرای پنل خورشیدی رتبه برتر استانی را کسب کرده است.

به گزارش صبح اردستان،  سرهنگ مهدی ابراهیمی ظهر امروز در مسجد موسی بن جعغر(ع) ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: هفته بسبح بهترین فرصتی است تا بتواند دستاوردهای خود را در طول سال که به عنوان وظیفه برای نظام انجام داده برای مردم بیان کند.

وی با بیان اینکه بسیج در تمامی عرصه‌ها برای خدمت رسانی به عموم مردم به ویژه محرومان و نیازمندان آماده است، افزود: اگر بخواهیم بسیج را تعریف کنیم و آنچه که شاهد تلاش بسیج است نمی‌توانیم به لغات خاصی مراجعه کنیم؛ بسیج برای فعالیت در تمام عرصه‌ها تشکیل شد تا برای انقلاب مفید باشد.

فرمانده ناحیه سپاه اردستان ضمن اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه بسیج و این شجره طیبه گفت: عرصه‌ها به میدان‌ها بر می گردد تا مردم که ولی نعمتان انقلاب هستند و نیاز به کمک دارند وارد میدان می شود و بسبج از این هدف تا کنون خارج نشده و همیشه در عرصه ها حضور دارد.

وی ابراز داشت: در طول سال‌های گذشته شاهد اقدامات خیلی خوب از بسیج در اردستان همچون پیگیری بیانیه رهبر معظم انقلاب بوده ایم و برای آن طرح و سند دارد که هدف آن تشکیل محلات اسلامی و اجرای برنامه های این سند است که با حضور مردم آن را انجام خواهدداد.

سرهنگ ابراهیمی بیان کرد: بسیج زیرساخت‌های محلات اسلامی را در یک بازه زمانی در دستور کار دارد و طبق عرصه‌های ۹گانه همچون امنیت که چندسالی است بسیح با گشت‌های رضویون نقش بسزایی با ۲۰۰ تیم گشتی در موضوع امنیت داشته است.

فرمانده ناحیه سپاه اردستان تاکید کرد: سپاه اردستان در حوزه محرومیت‌زدایی آمار خوبی داشته و برای بهسازی و تعمیر منازل افراد محروم اقدامات خوبی انجام شد و در خصوص اشتغال و کمبود آب روستایی بسیج طرح‌های خوبی داشته و بخشی از آن را همه شاهد بوده ایم.

وی ضمن اشاره به عملکرد بسیج شهرستان اردستان در زمینه پنل خورشیدی تصریح کرد: بسیج شهرستان اردستان در نصب پنل‌های خورشیدی در استان برتر بوده است که شاهد افتتاح ۴۰ مورد از این پنل‌ها در هفته بسبح بوده‌ایم که در کمک به برق شهرستان و سرمایه‌گذاری برای افراد موثر بوده است.

سرهنگ ابراهیمی ضمن اشاره به اقدامات فرهنگی صورت گرفته توسط بسیج شهرستان اردستان در هفته بسیج گفت: با سازماندهی گروه‌های فرهنگی همچون گروه‌های سرود در مراسم خیابانی شور و شادی و نشاط در جامعه را فراهم کردیم و در یادواره شهدا اجرای برنامه کرده‌اند.

فرمانده سپاه ناحیه اردستان افزود: بسیج اقدامات زیادی از جمله کمک مومنانه و طرح شهید سلیمانی در خصوص کووید۱۹ را انجام داده است و در استان رتبه اول را کسب کردیم که سرمدار آن بسیجیان جوان بودند و برای عمق‌بخشی فرهنگی اجتماعی به عنوان یک موتور پیشبرنده در حال فعالیت است و به عنوان کلید طلایی حل مشکلات تلاش دارند.

انتهای پیام / کد خبر33362

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار