یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
امام جمعه اردستان:

خواب‌های دشمنان هیچ‌گاه تعبیر نمی‌شود

امام جمعه اردستان ضمن اشاره به قطعنامه صادر شده علیه جمهوری اسلامی و عواقب این کار برای دشمنان ابراز داشت: کسانی که قطعنامه را به تصویب رساندند در بدترین نوع حقوق بشری قرار دارند و خواب‌هایی می‌بینند که هیچ وقت تعبیر نخواهد شد.

به گزارش صبح اردستان، حجت‌الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های نمازجمعه این هفته در مسجد جامع اردستان اظهار داشت: افرادی اینقدر ذلیل شده اند که برای متاع دنیا و به شهرت رسیدن به حضرت رضا(ع) توهین می‌کنند که این افراد منفور دو دنیا هستند و رسوا خواهند شد و جایی در بین مردم ایران هم نخواهند داشت.

وی افزود: رهبر انقلاب اسلامی در مراسم رحلت امام خمینی از دشمنی دشمنان سخن گفت که با وعده‌هایی اعلام می‌کند که نظام سقوط می‌کند اما به کوری چشم آن‌ها نظام پاینده و استوار به راه خود ادامه می‌دهد و باید با تبیین هدف‌های دشمن در جامعه رسوا شود و همیشه این موارد مورد نظر باشد تا دشمن نتواند تحرکی داشته باشد.

امام جمعه اردستان گفت: دشمن بعد از چند سال دشمنی هنوز دست برنمی‌دارد و پیوسته در حال جنگ است تا ما را از مسیر دین اسلام خارج کند و نمونه آن برجام بود که در حال فرجامی بود که خود آن را برهم زدند و قطعنانه‌ای را صادر کردند و به شورای امنیت فرستادند که رئیس جمهور و مسئولان موضع گرفتند و گفتند موضع ما صلح آمیز است و از مو ضع خود هم کوتاه نمی‌آییم.

وی ضمن اشاره به قطعنامه صادر شده علیه جمهوری اسلامی و عواقب این کار برای دشمنان ابراز داشت: کسانی که قطعنامه را به تصویب رساندند در بدترین نوع حقوق بشری قرار دارند و خواب‌هایی می‌بینند که هیچ وقت تعبیر نخواهد شد.

حجت‌الاسلام دهشیری بیان کرد: با بخشنامه عمومی اداره برق باید مصرف درست و بهینه مصرف کردن را در دستور کار قرار دهیم تا دچار خاموشی نباشیم و این کار با برنامه ریزی دقیق قابل اجرا است.

انتهای پیام / کد خبر33571

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار