دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی:

سونوگرافی نیاز اورژانس اردستان است

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خیران در رفع مشکلات بیمارستان اردستان مشارکت بیشتری داشته باشند، گفت: سونوگرافی نیاز اورژانس اردستان است.

به گزارش صبح اردستان، حجت‌الاسلام سید صادق طباطبایی‌نژاد عصر امروز در بازدید از بیمارستان شهید بهشتی اردستان اظهار داشت: با توجه به اینکه دفتر ما محل رجوع مردم است و مسائل و مشکلات را به ما منتقل می‌کنند و یکی از موضوعات عامه مردم در خصوص بیمارستان اردستان است که تصمیم گرفته شد به صورت سرزده از این محل بازدید داشته باشیم.

وی افزود: در بازدیدی که از محل داروخانه داشتیم مشکلاتی از قبیل کمبود سرم و داروهای کورتون وجود داشت که ظاهرا مشکل کشوری است که باید در سطح کشور اینگونه مسائل برطرف شود اما در سطح اردستان هم این مشکلات وجود دارد که باید در خصوص نقدینگی به آن‌ها کمک شود و در بخش‌های دیگر بیمارستان بازدیدی انجام شد که با جمع‌بندی صورت گرفته بیمارستان اردستان از نظر متخصص و نیروی متخصص به اندازه قابل قبول داریم.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متخصصان اطفال، زنان و جراحی عمومی به اندازه کافی در بیمارستان شهید بهشتی اردستان وجود دارد و تمام هفته را پوشش می‌دهند، گفت: در رشته‌های دیگر ۱۵ متخصص از جمله قلب، مغز و اعصاب، پوست و بهداشت فیزیک وجود دارد که ارزیابی ما این است که تعداد نیروی متخصص نسبت به گذشته ارتقاء داشته است.

وی ابراز داشت: نیروهای متخصصی که در این بیمارستان وجود دارد، از نظر خانوادگی مشکلاتی دارند که می‌طلبد محلی به عنوان مهد کودک فرزندان این افراد طراحی شود تا راحت به کار پزشکی خود بپردازند و رئیس بیمارستان اعلام کرده‌اند این کار را آغاز کرده‌اند و موضوع تکمیل می‌شود تا دغدغه فرزندان خود را نداشته باشند.

طباطبایی‌نژاد بیان کرد: موضوعی که در بیمارستان شهید بهشتی اردستان وجود دارد موضوع بعضی از لوازمی است که برای جراحی وجود دارد و ست جراحی خاصی که باید تهیه شود و سونوگرافی مخصوص اورژانس نیاز است که مقرر شد تا اولویت‌بندی شود و به نتیجه برسد و در خصوص معوقات کارکنان هم پیگیری شد تا با دریافت مطالبات از بیمه بتوانیم معوقات پرداخت کنیم.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مشکلاتی از قبیل حراست درب ورودی تامین شده و کمبودهایی در حوزه بخش‌های مختلف بیمارستان وجود دارد که خیران باید ما را طبق روال سابق کمک کنند و تاکنون هم کمک‌های خیلی خوبی داشته‌اند‌.

وی افزود: در مجموع وضعیت بیمارستان کار خود را انجام می‌دهند و شاید مشکلاتی هم وجود داشته باشد که مقرر شد نظرسنجی برای بیماران تعبیه شود تا در زمان ترخیص حتما آن را تکمیل کنند اما روی هم رفته تلاش مجموعه بیمارستان اردستان قابل تقدیر بود که از خیران درخواست می‌کنیم که مشارکت بیشتری در سطح‌های مختلف داشته باشند.

انتهای پیام/

خبرنگار حمید فرخی

انتهای پیام / کد خبر33621

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار