یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
امام جمعه اردستان:

صهیونیست کودک‌کشی را افتخار می‌داند

امام جمعه اردستان گفت: صهیونیست‌ها بیش از سه هزار کودک را کشتند و هیچ ناراحت نشدند و آن را برای خود افتخار می دانند.

به گزارش صبح اردستان، حجت‌الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع اردستان، اظهار داشت: شاهد درگیری‌های اسرائیل و فلسطین در بیست و هفتنین روز هستیم که به تعبیر رهبر انقلاب جنگ حق و باطل است.

امام جمعه اردستان گفت: می‌بینیم که مردم غزه را از مواد غذایی اولیه محروم کردند و آن‌هایی که باید از این محرومان حمایت کنند هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند و کودک‌کشی را افتخار خود می‌دانند؛ در این ش ویط دیوانگان در این قرن حکومت می‌کنند و فریاد محرومان را نمی‌شنوند.

وی افزود: صهیونیست‌ها بیش از سه هزار کودک را کشتند و هیچ ناراحت نشدند اما یک کودک از خودشان فوت کرده ببینید چه موج رسانه‌ای به راه انداخته‌اند و این آه و ناله‌ها دامن ستمگران را خواهد گرفت در حالی سازمان حقوق بشر هم در این زمینه کاری انجام نمی‌دهد.

دهشیری گفت: در این جنگ وجدان مردم غزه بیدار و قوی‌تر شد تا بتوانند با اسرائیل بجنگند و امیدواریم حمایت حداکثری جامعه جهانی را با خود به همراه داشته باشند و شاهد باشیم تا جهان خالی از صهیونیست بشود.

امام جمعه اردستان گفت: مردم ما در ۱۳ آبان در سطح کشور اوج حضور خود را اعلام خواهند کرد و برائت خود را از آمریکا و اسرائیل اعلام خواهند کرد و در تاریخ کشور ما ماندگار است که آن‌ها ضربه محکمی را از ایران خوردند.
وی گفت: موضوع کیفیت و اشاره به این روز باید در دستور کار ادارات قرار گیرد و در همه اصناف مورد نظر قرار گیرد تا بتوانیم گامی محکم در تولید کشور برداریم و برای این مهم باید نظارت‌ها را داشته باشیم که می‌طلبد مسئولان در این خصوص فعالیتشان بیشتر شود که باید در همه موضوعات ورود داشته باشند.

انتهای پیام/

حمید فرخی

انتهای پیام / کد خبر33718

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار