چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
سرپرست اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردستان:

عملیات ساخت مسکن روستاهای امیران و ظفرقند اردستان مطلوب است

سرپرست اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردستان از وضعیت پیشرفت پروژه‌های ۵۰ و ۷۰ واحدی روستاهای امیران و ظفرقند اردستان خبر داد.

به گزارش صبح اردستان، ساخت مسکن روستایی یکی از وعده‌های مسئولان شهرستان اردستان به ویژه اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سایر مسئولان مربوطه است و بر همین اساس این موضوع را خبرنگار تسنیم پیگیری کرد.

محمدعلی نریمانی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه ۷۰ واحدی انبوه‌سازی مسکن روستای ظفرقند به این شکل است که مجوز ساخت ۷۰ واحد مسکونی به صورت انبوه‌سازی ویلایی یک طبقه در روستای ظفرقند از بنیاد مسکن استان اصفهان أخذ شده است.

وی افزود: در حال حاضر تعداد ۴۶ واحد مسکونی این پروژه در مرحله اجرای سقف و ستون و دیوارچینی است و تعداد ۱۷ واحد مسکونی که فونداسیون تمام واحدها و تعداد هشت واحد ستون و چهار واحد سقف اجرا شده است و عملیات ساخت مابقی واحدها نیز با سرعت و کیفیت مطلوب در حال انجام است.

سرپرست اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردستان همچنین در خصوص آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه ۵۰ واحدی انبوه‌سازی مسکن روستای امیران گفت: مجوز ساخت ۵۰ واحد مسکونی به صورت انبوه‌سازی ویلایی یک طبقه در روستای امیران در سال گذشته از بنیاد مسکن استان أخذ شده که در حال حاضر تعداد ۱۸ واحد مسکونی در مرحله سفت‌کاری است.

وی ابراز داشت: تعداد ۳۲ واحد مسکونی باقیمانده که طی قراردادی جدید در آذرماه سال جاری با پیمانکار جدید منعقد شده است و فونداسیون تعداد ۳۰ واحد اجرا و تعداد ۲۲ واحد ستون آن نیز اجرا شده است و عملیات ساخت مابقی واحدها نیز با سرعت و کیفیت مطلوب در حال انجام است.

حمید فرخی

انتهای پیام / کد خبر33807

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار