چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

بزرگداشت شهید مدرس یکی از شاخصه های هفته فرهنگی در اردستان است

فرماندار اردستان گفت: یکی از اهداف برگزاری هفته فرهنگی اردستان، بزرگداشت شهید مدرس است که با محوریت دانشگاه آزاد برگزار و همایش این چهره فرهنگی در بهمن ماه انجام خواهد شد.

به گزارش صبح اردستان، علیرضا غیور پیش از ظهر امروز در جلسه هفته فرهنگی در فرماندار ی اظهار کرد: مراسم سوگواری ایام تاسوعا و عاشورا در اردستان امسال با شوق و شور وصف ناپذیری انجام شده است.

فرماندار اردستان گفت: برگزاری هفته فرهنگی در دو سال گذشته بنا به پیشنهاد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در سطح شهرستانها هرسال برگزار می شود.

وی افزود:  شاخصه های فرهنگی و ویژه هر شهرستانی در این هفته  انتخاب و برای شناساندن در دسترس عموم و مردم قرار می گیرد.

غیور با بیان اینکه اردستان در سال گذشته هفته فرهنگی را برگزار کرده، تصریح کرد:  سال گذشته به لحاظ همزمانی هفته فرهنگی  با ایام سوگواری امکان برگزاری همه موارد آن امکان پذیر نشد.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد:  با توجه به شاخصه های مهمی که در اردستان وجود دارد می توانیم از این فرصت استفاده کرده و شهرستان را در سطح کشور بهتر معرفی کنیم.

وی همچنین معرفی چهره های شاخص فرهنگی شهرستان را بهترین فرصت برای معرفی اردستان دانست و افزود: با اهتمام ویژه و تلاش خاص همه کمیته های هفته فرهنگی این کارانجام خواهد شد.

غیور یکی از اهداف برگزاری هفته فرهنگی اردستان را برگزاری و بزرگداشت شهید مدرس دانست که با محوریت دانشگاه آزاد برگزار و همایش این چهره فرهنگی در بهمن ماه انجام خواهد شد.

هفته فرهنگی اردستان از پنجم تا ۱۲ آذر تعیین شده است.

انتهای پیام / کد خبر25323

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.