چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
فرماندار اردستان:

توسعه فضای سبز از ضروریت های اردستان است

فرماندار اردستان گفت: اردستان با توجه به بعضی تغیرات کاربری و شرایط اقلیمی از فضای سبز کمتری برخوردار بوده و حفظ کاربری باغها و بخش کشاورزی و موضوع توسعه فضای سبز از ضروریت های اردستان است.

به گزارش صبح اردستان، علیرضا غیورعصر امروز در مراسم معارفه شهردار جدید اردستان اظهار کرد: شهردار سابق اردستان از عملکرد قابل قبولی برخوردار بوده است.

فرماندار اردستان گفت: موضوع شهرداری و امور مربوطه به آن که مطرح می شود ساماندهی شهری در نظرها تداعی خواهد شد که شهر نیازمند توسعه نگری بوده و مدیران باید در این خصوص به شهرداری کمک کنند.

وی افزود: یک نگاه مشترک  و توسعه نگر می تواند در خصوص مشکلات شهر اردستان مهم باشد که با ابراز تأسف اردستان از یک عقب ماندگی در مسائل توسعه ای برخوردار بوده است و شهردار جدید برای رفع آن با همکاری شورای اسلامی تلاش خواهد کرد.

غیور با بیان اینکه آنچه که انتظارات مردم اردستان خواهد بود موضوع حل مشکلات اجتماعی است، تصریح کرد: کمبودها و کاستی هایی وجود دارد و شهرداری نقش اساسی را با سایر دستگاهها در رفع آن انجام دهد.

فرماندار اردستان تاکید کرد: اردستان با توجه به بعضی تغیرات کاربری و شرایط اقلیمی از فضای سبز کمتری برخوردار بوده و حفظ کاربری باغها و بخش کشاورزی و موضوع توسعه فضای سبز از ضروریت های اردستان است.

وی خاطرنشان کرد: توسعه معماری و سنتی اردستان یکی از اولویت ها و تاکید مسئولان بوده که به عنوان توسعه گردشگری و برای ایجاد اشتغال می تواند مورد توجه بیشتری باشد.

غیور ایجاد سامانه نظارتی بر امور مالی و فنی شهرداری را یکی از مولفه های اساسی شهرداری و پیشرفت در تمام امور دانست.

در ادامه این مراسم محسن حیدری به عنوان شهردار جدید اردستان معرفی شد.

انتهای پیام / کد خبر25436

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.