یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
امام جمعه اردستان:

مسئولان خدمتگذار مردم باشند

امام جمعه اردستان گفت: مردم خوبند و در تمام صحنه ها خود را نشان داده، لذا این مسئولانی هستند که میز و پستی دارند و باید خدمتگذار مردم باشند.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه اردستان در مسجد موسی بن جعفر (ع) اظهار کرد: کشور در وضعیت خاصی قرار دارد و کرکسها در کمین هستند تا ببینند موریانه ها در داخل چکار می کنند و بتوانند کشور را از بین ببرند.

وی افزود: افرادی از درون همچون موریانه به جان انقلاب افتاده و در صدد هستند تا اسلام را از بین ببرند و اگر این کار توسط دشمن انجام می شود امری طبیعی است، سوال اینجاست چرا خودی ها با کم کاری و بدبین کردن مردم به نظام در فضای مجازی دست به توطئه می زنند.

امام جمعه اردستان گفت: غفلت برخی از مردم و مسئولان نسبت به سخنان و رهنمودهای مقام معظم رهبری موجب چنین اتفاقهایی در کشور شده و با هوشیاری و توجه دادن به شعارهای اقتصاد مقاومتی در خصوص اشتغال نباید شاهد خیل بیکاری در کشور باشیم.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه دزدی ها و اختلاسها نباید به این حد می رسید، تصریح کرد: با توجه به سخنان دادستان کل کشور وقتی فقط برخی از قاچاقها جلوی آن گرفته می شود و برخی با حمایت مسئولان این فعالیت را دارند این برای کشور بد است.

خطیب جمعه اردستان تاکید کرد: مسئولان به حاشیه سازی نپردازند و به کار اصلی خود برسند و قوه مجریه به اجرای قانون توجه کرده و قوه قضائیه هم سدی در جلوی خلافکاران اقتصادی باشد.

وی خاطرنشان کرد: مردم خوبند و در تمام صحنه ها خود را نشان داده، لذا این مسئولانی هستند که میز و پستی دارند و باید خدمتگذار مردم باشند.

امام جمعه اردستان با اشاره به شکست دونالد ترامپ در کشور خود مبنی بر قرار دادن پایتخت رژیم جعلی اسرائیل در فلسطین گفت: فقط آمریکایی ها موافق بودند و ۲۰ کشور به او پاسخ منفی دادند و این یعنی دیپلماسی قوی ایران کار خود را کرده و باید مردم از داخل کمک کنند تا مشکلات به حداقل برسد.

حجت الاسلام دهشیری همچنین با اشاره به زلزله تهران تصریح کرد: زلزله تکانی است تا همه به هوش بیایند و این روایت و قرآن است که می گوید زلزله تلنگر الهی است وقتی نیایشها رو به افول می رود و بی تقوایی زیاد می شود.

انتهای پیام / کد خبر27058

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.