چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
امام جمعه اردستان:

هدف اصلی دشمنان نظام، ایجاد نا امنی و آشوب فتنه بود

امام جمعه اردستان، گفت: هدف اصلی دشمنان نظام ایجاد نا امنی و آشوب فتنه در سراسر کشور بود که هیچ نامی بر روی آن نمی توان گذاشت.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه اردستان در مسجد موسی بن جعفر(ع) اردستان اظهار کرد: آنچه که موجب مجد نظام اسلامی و مردم می شد دشمن در سال ۸۸ هدف قرار داده بود.

وی افزود: آثار و نتایج فتنه را در سال ۸۸ دیدیم که دشمنان چه قصد و سوء نسبت به نظام داشتند و در نهم دیماه آن را احساس کردیم که هنوز نتایج آن ادامه دارد.

امام جمعه اردستان گفت: مطالبات مسالمت آمیز مردم و اغتشاش دشمنان مردم نما که قصد داشتند در یکهزار و ۱۴۸ شهر ایران آشوب انجام دهند از هم جدا خواهد بود.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه مطالبات مردم گرانی ها، حقوق های عقب افتاده و مسائلی که  با آن درگیر هستند باید جواب داده شود، تصریح کرد: مطالبات امری است طبیعی، اما دشمن در نقطه کور این ماجرا با شعارهای ساختار شکنانه تجمعات را مخلطو کرد و منجر به آشوبهایی شد که هدف قرار داده بودند.

خطیب جمعه اردستان تاکید کرد: هدف اصلی دشمنان نظام ایجاد نا امنی و آشوب فتنه در سراسر کشور بود که هیچ نامی بر روی آن نمی توان گذاشت.

امام جمعه اردستان خاطرنشان کرد: آتش زدن مسجد و منبر که نمی توان نامش را حرکت دینی یا ملی گذاشت و با شعار علیه مقدسات  ایران را بدون اسلام و قرآن  خواستند که نمی شود نامش را مطالبات قرار داد.

وی تصریح کرد: حرکت انسانی و غیر انسانی از هم جدا است و توهش، بربریت، ایجاد ناامنی، آشوبگری و برهم زدن نظم و امنیت کشور و تقدیم آن به بیگانگان از اهداف آشوبگران داخلی بود.

حجت الاسلام دهشیری با اشاره به ناامنی های اخیر افزودک عربستان، آمریکا و اسرائیل مثلثی بود که در پشت قضایای اخیر فعالیت می کردند و مردم با به میدان آمدن تو دهنی محکمی را به آنها وارد کردند.

امام جمعه اردستان خطاب به مسئولان عالیرتبه کشور افزود: مشکلات مردم نباید نادیده گرفته شود و بگوییم مشکلی نیست باید در رفع گرانی، تورم، بیکاری و حقوقهای عقب افتاده اقدام مناسبی را انجام دهید.

وی تاکید کرد: تبعیض و فساد یک اصل است که باید مسئولان با قاطعیت آن را از بین ببرند و به کسانی که خوابهای بد برای ایران می بینند بگویند شما هیچ غلطی نمی توانید بکنید.

انتهای پیام / کد خبر27303

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار