چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردستان:

طرح مسکن اجتماعی در اردستان با۵۰منزل ویلایی ساخته می شود

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردستان، گفت: کارهای اولیه و مقدماتی مسکن اجتماعی اردستان انجام شده و در مرحله اول ۵۰ خانه بصورت ویلایی ساخته می شود.

به گزارش صبح اردستان، احمد علی یزدانپناه در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: مسکن اجتماعی که از سوی دولت پیگیری می شود ویژه کسانی بوده که  توانایی داشتن مسکن را نداشته و با پرداخت کرایه در آینده صاحب منزل می شوند.

وی افزود: طرح مسکن اجتماعی همچنین برای کسانی که زوج جوان بوده و امکان ساخت یا خرید منزل را ندارند در نظر گرفته شده و با مشارکت خیران به این دسته از افراد تعلق می گیرد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردستان گفت: کارهای اولیه و مقدماتی اینگونه مسکن ها انجام شده و اداره راه و شهرسازی که متولی این زمینها است در اردستان و مرحله اول ۵۰ خانه ساخته  می شود آنهم بصورت ویلایی که هنوز طرح جامعه آن آماده نشده است.

یزدانپناه با بیان اینکه به لحاظ  تجربه مسکن مهر و موجب یک سری مسائل حاشیه آن موجب شده که این طرح عملیاتی نشود، تصریح کرد: برای رفع نواقص احتمالی این طرح  روی آن کار می شود.

وی تاکید کرد: جلساتی با اداره راه و شهرسازی اردستان انجام شده و مقرر شد با جانمایی و تصمیماتی جلسه بعدی با موضوع هزینه ها برگزار شود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردستان خاطرنشان کرد: جامعه ای که مورد هدف این طرح هستند هنوز شناسایی و گزینش نشده است.

یزدانپناه تصریح کرد: مسکن مهر هم به نوعی مسکن اجتماعی بوده ولی اگر افرادی مسکن داشته باشند و وارد این طرح بشوند موجب رشد حبابی در شهرهای کوچک خواهد شد.

انتهای پیام / کد خبر27375

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.