چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
امام جمعه موقت اردستان:

مردم انقلابی ایران از هیچ بیگانه ای نمی هراسند

امام جمعه موقت اردستان، گفت: مردم انقلابی ایران با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال ثابت کردند عهدی که با شهدا بسته اند به آن پایبند بوده و از هیچ بیگانه ای نمی هراسند.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام سید مهدی موسوی در خطبه های نماز جمعه اردستان در مسجد موسی بن جعفر(ع) اظهار، کرد: راهپیمایی  مردم در۲۲ بهمن تماشایی و پرشور همچون اول انقلاب با سالهای قبل متفاوت بود.

وی افزود: حضور مردم در صحنه های مختلف توانسته کشور را بیمه کند چون مردم دلداه انقلاب اسلامی بوده و هستند.

امام جمعه موقت اردستان گفت: مردم انقلابی ایران با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال ثابت کردند عهدی که با شهدا بسته اند به آن پایبند بوده و از هیچ بیگانه ای نمی هراسند.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه راهپیمایی امسال مردم در ۲۲ بهمن دو پیام را برای دشمنان داخلی و خارجی  در بر داشته است، تصریح کرد: پیام مردم به دشمنان داخلی و بزدلها این بود که مراقب اعمال خود بوده و دشمنان خارجی هم در محاسباتشان دچار اشتباه نشوند.

وی تاکید کرد: همانطور که مقام معظم رهبری بارها بیان کرده اند خوابهایی که دشمنان برای این ملت دیده اند هیچگاه تعبیر نخواهد شد.

خطیب جمعه اردستان خاطرنشان کرد: اول اسفند ماه بمناسبت شهادت نماینده ولی فقیه در سپاه شهید محلاتی روز روحانیت و مقاومت نامگذاری شده که این روز را گرامی می داریم.

حجت الاسلام موسوی تصریح کرد: حضور روحانیت یکی از ارکان پیشرفت انقلاب اسلامی بوده و همچنان یکی از مهره های تأثیر گذار برای انقلاب خواهد بود.

انتهای پیام / کد خبر28034

مطالب مرتبط

  1. سلام همکار عزیز لینک سایت من خدمت شما سایت شما را ملاحظه کردم دست مریزاد navaygilanegharb.ir

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.