شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان:

اصفهان رده دوم میزان کمک به مناطق زلزله زده غرب کشور را کسب کرده است

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان، گفت: مردم ایران نشان داده که در حوادث مختلف حس نوع دوستی خود را هرگز فراموش نخواهد کرد و استان اصفهان پس از تهران بیشترین میزان کمک به مناطق زلزله زده غرب کشور را داشته است.

به گزارش صبح اردستان، علی رضا سلیمی پیش از ظهر امروز در جلسه همایش تجلیل از دست اندرکاران جمع آوری کمکهای مردمی به زلزله زدگان غرب کشور در سالن اداره ارشاد اظهار کرد: توسط جمعیت هلال احمر استان اصفهان ۱۲۰ واحد کانکس بمنظور اسکان موقت به غرب کشور ارسال شده است.

وی افزود: روزانه دو هزار نفر در سطح استان اصفهان کار جمع آوری و بسته بندی کمک های مردمی به مناطق زلزله زده غرب کشور را بر عهده داشته اند.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: مردم استان اصفهان ۴۰ میلیارد ریال کمک نقدی و ۳۲۰ دستگاه کامیون کمک غیر نقدی به مناطق زلزله زده غرب کشور اهداء کرده اند.

سلیمی با بیان اینکه مردم ایران نشان داده که در حوادث مختلف حس نوع دوستی خود را هرگز فراموش نخواهد کرد، تصریح کرد: استان اصفهان پس از تهران بیشترین میزان کمک به مناطق زلزله زده غرب کشور را داشته است.

وی تاکید کرد: نظارت بر ساخت و سازها خیلی مهم بوده و مردم می توانند در دوره های آموزشی جمعیت هلال احمر شرکت و با نحوه پناه گیری آشنا شوند.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان خاطرنشان کرد: ساماندهی ۳۲هزار نفر داوطلب در سطح استان اصفهان وجود دارد و  از خیران و مردم دعوت می شود به منظور کمک به نیازمندان در شب عید به سازمان جمعیت هلال احمر مراجعه کنند.

گفتنی است در ادامه این جلسه منصور خانی رئیس جمعیت هلال احمر اردستان از کمک نقدی ۴۰۰میلیون ریالی مردم شهرستان اردستان به مناطق زلزله زده غرب کشور خبرداد و افزود: همچنین یک میلیارد ریال کمک غیرنقدی مردم شهرستان اردستان توسط سه دستگاه کامیون به مناطق زلزله زده ارسال شده است.

در پایان این جلسه از ۵۰ نفر از اعضای  داوطلبان و افراد خیر که در امر کمک به مناطق زلزله زده غرب کشور مشارکت داشتند تجلیل شد.

انتهای پیام / کد خبر28234

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار